Τι είδαμε, τι θα δούμε





Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.872
-> μετα απο πολλα χρονια (τουλαχιστων 10) ξαναειδα το inland empire του D.Lynch, μιας και ηταν διαθεσημο στο ertflix.
νταξ' ισως να το καταλαβα μια ιδεα περισσοτερο - λογω πιο πετυχημενης μεταφρασης απο το dvd.
1689579808742.png
 





kostas999

Ανάποδη Πυξίδα
Μηνύματα
947
Reaction score
978
Είδα χθες το Avatar για ακόμη μία φορά! Αλλά για πρώτη φορά σε 4Κ , με Vision-Atmos και φουλ εικόνα!!!! Το νέο Remaster του Disney+ κάνει σκόνη την έκδοση σε δισκάκια. Το ίδιο ισχύει και για το δεύτερο!!! Παρόλο που βγήκε σε 4Κ δισκάκι των 100G !!!!(και όχι το κανονικό των 60G) τρώει ξύλο σε όλα από την έκδοση του Disney+. Αν δεν τα δείτε σε OLED τηλεόραση που υποστηρίζει το Dolby Vision δε θα καταλάβετε τι εννοώ. Νομίζω ότι καθαρίζει το νούμερο 1 για Demo ταινία με συνοπτικές διαδικασίες!!!!!
Το είδα απόγευμα σε ξαπλώστρα παραλίας στο κινητό. Για τα θκάμ γούστα, εξαιρετικό!! View attachment 299229
Πω πω, το σκότωσες!!!! Ιεροσυλία, είναι ταινία αναφοράς σε ήχο-εικόνα
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.932
Reaction score
41.202
Hijack, στο apple tv, τα πρώτα επεισόδια που έχουν βγει στον αέρα. Πολύ καλή.

Γενικά όλες οι σειρές του apple tv είναι καλογυρισμένες και προσεγμένες παραγωγές. Δεν έχω πέσει ακόμα σε φόλα. Σε αντίθεση με το netflix όπου τις τελευταίες φορές ξεκινώ κάτι και το κόβω στο 5λεπτο.
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.302
Reaction score
42.035
Ιγω καλά πέρασα, εσυ βάρα το κεφάλις όσο θες :biggrin:
Όλα τα πράματα έχουν να κάνουν και με τη στιγμή, σε εκείνη τη φάση ήταν ότι καλύτερο μπορούσα να έχω ως μέσο αναπαραγωγής, άρα προσαρμόστηκα στα δεδομένα και το βίωσα ως οθόνη σινεμά.
 




melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.932
Reaction score
41.202
Γενικά όλες οι σειρές του apple tv είναι καλογυρισμένες και προσεγμένες παραγωγές. Δεν έχω πέσει ακόμα σε φόλα.
Να και η πρώτη φόλα σήμερα.
After party ή κάπως έτσι. Χαλί μαύρο, καλογυρισμένη όμως :biggrin:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.625
Όχι φυσικά, στις παραλίες που πάω δεν υπάρχει ψυχή.
Και τότε γιατί πας μέσα στη ζέστη αντί να είσαι στο αιρκοντίσιον; :thumbsdown:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.302
Reaction score
42.035
Είναι απλό, επειδή δεν έχω αιρκοντισιον!!
Τι σημασία όμως έχουν όλα αυτά?
Η ταινία πάντως ήταν καλή, μη τη δεις στο κινητό, φτού κακά!! :biggrin:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.617
Μηνύματα
2.868.207
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top