Τι είδαμε, τι θα δούμε


jag

Μηνύματα
9.480
Reaction score
27.946
...κυρίως λόγω των οπτικών εφέ
Για άλλους η ταινία μπορεί να είναι βλακεία... :spiteful:
 



Μηνύματα
14.757
Reaction score
1.729

Piecing together a new life in New York City while caring for the child of an Upper East Side family, immigrant nanny Aisha is forced to confront a concealed truth that threatens to shatter her precarious American Dream.


Περίεργο, δεν ξέρω πως αλλιώς να το χαρακτηρίσω…
 


Μηνύματα
20.229
Reaction score
14.760
Σε συνέχεια προσπέρασα εντελώς το δεύτερο κύκλο, βαρετός από το πρώτο επεισόδιο. Είμαι στο τρίτο κύκλο, παίρνει 12/10 μέχρι στιγμής.
Υπαρχει στο Netflix?Σε ποια πλατφόρμα το είδες?
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.984
Reaction score
84.389
The Beekeeper...

Καμία πρωτοτυπία (ούτε καν classic) ... απλά το παράτησα στο 1:44'.... Κρίματζ !
Για μένα ήταν η καλύτερη ταινία των τελευταίων μηνών και στεναχωρήθηκα στο τέλος γιατί θα αργήσω να ξαναβρώ αντίστοιχη παραγωγή του γούστου μου.

Θυμήθηκα πώς είναι να χαίρεσαι όταν βλέπεις ταινία. :smg:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.941
Reaction score
43.691
Άλεξ στα διάφορα σχόλια που διάβασα τη θάβουν και δεν τις έδωσα σημασία.
Να της δώσω μια δεύτερη ευκαιρία τότε...
 

Μηνύματα
2.132
Reaction score
5.598
Poor Things 8,5/10 Ωραια ταινια ,με πολυ ωραιες ερμηνίες ,χιουμορ,και ιστορια που εχουν βαση αυτα που γινονται. Ειναι ολοκληρωμενη ταινια ποιο ωριμη απο την εκλεκτη που επισης μου αρεσε πολυ.

Ferrari 7/10 Η Ιστορια του enzo μια χαρα ηταν περασε η ωρα ,και εμαθα και για το ατυχημα που τελειωσε τον αγωνα mille miglia, το οποιο το αγνοουσα σαν συμβαν.

The Beekeeper 5/10 Οκ μπουνιες κλωτσιες με στίλ, περναει η ωρα, το μονο καλο ειναι οτι επικρατει το δίκαιο στο τέλος.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.486
Reaction score
75.038
Nada, 8,5/10 στο Disney. Μονορούφι!




Ξεκινήσαμε μετά το Candy που είναι όλη η εϊτίλα. Δείχνει μέχρι το 2ο επεισόδιο 7/10.

 




bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.941
Reaction score
43.691
Στα μισά του δεύτερου επεισοδίου το σταμάτησα το δεύτερο κύκλο , αποφάσισα ότι δεν με αρέσει η φάτσα του πρωταγωνιστή, η ερμηνεία του άθλια... Καλύτερα παίζουν στις οικογενειακές ιστορίες! :biggrin:
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.855
Μηνύματα
2.878.817
Members
37.955
Νεότερο μέλος
Audio Profes
Top