Τι είδαμε, τι θα δούμε

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.563
Reaction score
5.107
Terminator: Dark Fate
Terminater.jpg

:party:
Το story δεν μου αρεσε κ πολυ, λιγο αδιαφορο αφου πλεων το εχουν εξαντληση το θεμα...........
οποιος περιμενει κατι αντιστοιχο του judgement day να το ξεχασει, αλλα να επικεντρωθει στο συνολο της ταινιας που ειναι αυτο που πρεπει........
Τρομερος ηχος και εντυπωσιακες σκηνες ειδικα αυτη στο αεροπλανο, περασα τελεια, :party:
τωρα που θα κρεμασω τα ηχεια για atmos θα το ξαναδω
6.5/10 για το Σεναριο
8/10 για το Συνολο

MV5BZTA4NTMwYTYtZTQ0Mi00YmY1LTg0NGYtMTYwOTMwOWY5ODQxXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_SY1000_SX...jpg

Μεγαλη εκπληξη η μικρη επαιξε πολυ καλα, για καποιο λογο μου αρεσε πολυ,
θα ηθελα να παλεψω μαζι της:p:lolsign:
 

Μηνύματα
2.397
Reaction score
3.603
Terminator Dark Fate κι απο δω χτές.

3/10

Διαβάστε την υπόθεση και είστε οκ, έτσι θα μπορέσετε να δείτε κάτι άλλο και να υπερηφανεύεστε ότι είδατε 2 full ταινίες ταυτόχρονα σε 2 ώρες! :headbang:

Επίσης κανα δυο φορές ξεκούρασα τα ματάκια μου οπότε...υπήρχε σκηνή σε αεροπλάνο??
 



Μηνύματα
2.397
Reaction score
3.603

8/10

Ο Νορτον εξαιρετικός.
Η μεγάλη διάρκεια είναι κάπως κουραστική, θα μπορούσε να είναι τουλάχιστον 30 λεπτά μικρότερο χωρίς να χάσει τίποτα η ταινία.

Δειτε το.
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.281
Reaction score
93.729



Μετά την επιτυχία του πρώτου, οι παραγωγοί είπαν να την εξαργυρώσουν με το #2. Μόνο που, ως συνήθως, η συνέχεια δεν ήταν αντάξια της πρώτης, αφού έλειπε πλέον η πρωτοτυπία.

6-/10
 






MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
7.643
Reaction score
9.214



8/10
Καλό, δε λέω -και φοβερό το σπίτι! (αυτό μου έμεινε από την ταινία :laugh:)
Μπορεί όμως κάποιος μου εξηγήσει κάτι στο σενάριο;
Γιατί στο τέλος ο πατέρας της οικογένειας των απατεώνων μαχαιρώνει τον πατέρα της οικογένειας των ιδιοκτητών; Η αποστροφή στη μυρωδιά του λαϊκού τύπου, δεν είναι επαρκής εξήγηση. Μάλλον μια τραβηγμένη από τα μαλλιά αιτία μοιάζει, για να υποχρεωθεί να κρυφτεί ο δράστης-αντάρτης στο υπόγειο. Αυτή η άποψη συνάδει με την αναρχοαριστερίλα που βγάζει ο σκηνοθέτης σε ένα άλλο υπερτιμημένο -από κάποιους- έργο του, το Snowpiercer. :biggrin:
 









Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.865.619
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top