Τι είδαμε, τι θα δούμε








Μηνύματα
1.067
Reaction score
2.182
View attachment 153035 Μ'επιασε υπερενταση,βλεπονταs.........Εκπληκτικο. 7.5/10
Όντως εξαιρετική ταινία. Εγώ πάντως δεν μπορούσα να πιστέψω την ερμηνεία του Sandler..... Ασύλληπτος!
Επίσης απίστευτο που το λέω αυτό για το Sandler που δεν τον είχα σε καμία εκτίμηση, :biggrin:
 



Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Καλή όμορφη, δυνατή, θαυμαστικά και μου βάζετε 7αρια;:rolleyes: τώρα θα δω τι βάλατε στον Τζόκερ... :laugh:
 

Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Terminator Dark Fate κι απο δω χτές.

3/10

Διαβάστε την υπόθεση και είστε οκ, έτσι θα μπορέσετε να δείτε κάτι άλλο και να υπερηφανεύεστε ότι είδατε 2 full ταινίες ταυτόχρονα σε 2 ώρες! :headbang:

Επίσης κανα δυο φορές ξεκούρασα τα ματάκια μου οπότε...υπήρχε σκηνή σε αεροπλάνο??
Δεν μπορείς να λες ότι είδες ταινία, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να την κρίνεις και να βάζεις βαθμολογία και να παραδέχεσαι ότι κοιμήθηκες κατά τη διάρκειά της.
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Δεν μπορείς να λες ότι είδες ταινία, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να την κρίνεις και να βάζεις βαθμολογία και να παραδέχεσαι ότι κοιμήθηκες κατά τη διάρκειά της.
Τόσο καλή ήταν...Δλδ τι να γίνει..
Και θα την κρίνω κιόλας, ακόμα κι αν δεν καταφέρω να την δω ολόκληρη, επειδή θα είναι ενα χάλι μάυρο.
 
Last edited:

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.112
Midway (2019)

MV5BMGVkNGMyMGEtMDNmOC00ZGYyLWEzOTItODdjMzRlZTk4MzUwXkEyXkFqcGdeQXVyODM2Njg2OTg@._V1_SY1000_SX...jpg


Πάρα πολύ καλό!!!

Πιστεύω όμως ότι είναι αδιάφορο για τους περισσότερους που δεν ενδιαφέρονται πλέον για ιστορικές μάχες, ειδικά όταν υπάρχουν αμέτρητες σύγχρονες περιπέτειες. Είναι και 2 ώρες και κάτι...

8/10
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.112
@xfader

Το cgi δεν σου φάνηκε πολύ ψεύτικο?
Είδα κάποιες σκηνές και έβγαζε μάτι...
Έχεις δίκιο.

Πιστεύω ότι εκτός από θέμα κόστους είναι και θέμα άποψης.

Προσωπικά, επειδή είμαι της υπερβολής, μου αρέσουν για παράδειγμα τα υπερκορεσμένα χρώματα ή το τρελό μπάσο, δεν με χάλασε.
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Τόσο καλή ήταν...Δλδ τι να γίνει..
Και θα την κρίνω κιόλας, ακόμα κι αν δεν καταφέρω να την δω ολόκληρη, επειδή θα είναι ενα χάλι μάυρο.
Αν την είδες σε λάπτοπ η τηλεόραση λογικό να μην σού άρεσε, τέτοιου είδους ταινίες για να αναδειχθούν θέλουν μεγάλη εικόνα, και ήχο απαραμορφωτο στα 105db τουλάχιστον
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Αν την είδες σε λάπτοπ η τηλεόραση λογικό να μην σού άρεσε, τέτοιου είδους ταινίες για να αναδειχθούν θέλουν μεγάλη εικόνα, και ήχο απαραμορφωτο στα 105db τουλάχιστον
Τεσσάρι κινητό, με καλά ακουστικά όμως!

Το σενάριο, ηθοποιία, κινηματογραφιση, σκηνοθεσία, δεν μετράνε να φανταστώ..
Μπαμ μπουμ μονο, κι όλα καλά?
 




Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top