Τι είδαμε, τι θα δούμε



Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.049
Reaction score
20.456
Ρε παιδιά, προσπαθώ να θυμηθώ μια ταινία δράσης, ίσως με τον Scott Glenn, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Κάτι με Ρώσους στην ψυχροπολεμική περίοδο. Οδηγούσαν ένα peugeot 405 m16. Μήπως θυμάται κανείς;
 

MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
7.642
Reaction score
9.202
Ρε παιδιά, προσπαθώ να θυμηθώ μια ταινία δράσης, ίσως με τον Scott Glenn, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Κάτι με Ρώσους στην ψυχροπολεμική περίοδο. Οδηγούσαν ένα peugeot 405 m16. Μήπως θυμάται κανείς;
Δοκίμασε αυτό.
 

Μηνύματα
760
Reaction score
949
Και εγώ ρε παιδιά προσπαθώ να θυμηθώ μια ταινία που είχα πετύχει στην τηλεόραση πριν καμία 25αρια χρόνια,θέμα ήταν μια ομάδα φίλων, πετυχημένα μεγαλοστελεχοι ,είχαν παραγγείλει μια πόρνη για να κάνουν ότι κάνουν κ πάνω στο παιχνίδι,ένας την χτύπησε κ αυτή σκοτώθηκε .Αποφάσισαν όλοι λοιπόν να το κρύψουν κ αυτό να είναι το μυστικό τους.Μετα από καιρό,που ανακαλύφθηκε ο φόνος,άρχισε ο ένας να υποψιάζεται τον άλλο,ποιος κάρφωσε ποιον κτλ...Ποια είναι ρε γαμωτο δεν μπορώ να θυμηθώ
 

jag

Μηνύματα
9.160
Reaction score
27.395
Και εγώ ρε παιδιά προσπαθώ να θυμηθώ μια ταινία που είχα πετύχει στην τηλεόραση πριν καμία 25αρια χρόνια,θέμα ήταν μια ομάδα φίλων, πετυχημένα μεγαλοστελεχοι ,είχαν παραγγείλει μια πόρνη για να κάνουν ότι κάνουν κ πάνω στο παιχνίδι,ένας την χτύπησε κ αυτή σκοτώθηκε .Αποφάσισαν όλοι λοιπόν να το κρύψουν κ αυτό να είναι το μυστικό τους.Μετα από καιρό,που ανακαλύφθηκε ο φόνος,άρχισε ο ένας να υποψιάζεται τον άλλο,ποιος κάρφωσε ποιον κτλ...Ποια είναι ρε γαμωτο δεν μπορώ να θυμηθώ
Very bad things (1998) ?
 





Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Φίλε Γιάννη βλέπω εκτός από τα ηχεία άλλαξες και τη τηλεόραση ...............
Χίλια μπράβο Qled 75άρα ?
οχι, δυστυχως δεν εχω αλλαξει τηλεοραση, σ ευχαριστω βεβαια, ειναι μια απλη Samsung 50αρα, θα θελα φυσικα να ταν καλυτερη αλλα...
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.847
οχι, δυστυχως δεν εχω αλλαξει τηλεοραση, σ ευχαριστω βεβαια, ειναι μια απλη Samsung 50αρα, θα θελα φυσικα να ταν καλυτερη αλλα...
Μου φάνηκε η τηλεόραση μεγάλη......... είδες για να είσαι γάτος στη φωτό.
Πάντως σου εύχομαι με μια πιο μεγάλη TV αν σε παίρνει στο χώρο φυσικά, γιατί εγώ μόνο μέχρι 55-60άρα μπορώ να βάλω λόγο επίπλου.
 


Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.847
Πήρε την λάθος στροφή η ταινία? :headbang:
Aυτο ακριβως :p (δεν ειναι ριμεικ του Wrong Turn 2003)
Χθες το βράδυ είδα τη συγκεκριμένη ταινία, όντως δεν μοιάζει με τις προηγούμενες, αλλά καλυτέρα γιατί κουράσανε οι 6 παραπλήσιες ταινίες.
Πάντως δεν είναι και για πέταμα, ένα 5αρι πιστεύω ότι είναι καλό και παίζει και ένας αξιόλογος ηθοποιός
ο Matthew Modine.
 


jag

Μηνύματα
9.160
Reaction score
27.395
Χθες το βράδυ είδα τη συγκεκριμένη ταινία, όντως δεν μοιάζει με τις προηγούμενες, αλλά καλυτέρα γιατί κουράσανε οι 6 παραπλήσιες ταινίες.
Πάντως δεν είναι και για πέταμα, ένα 5αρι πιστεύω ότι είναι καλό και παίζει και ένας αξιόλογος ηθοποιός
ο Matthew Modine.
Ο καθένας όπως γουστάρει...ταινίες με bad acting εγώ πάντως δε 😀... 2,5 από μένα :p
 






Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.096
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top