Τι είδαμε, τι θα δούμε

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
Κορίτσα, μη χάσετε με τίποτα το Sentinelle.
Μην επηρεαστείτε απο τη βαθμολογία, είναι άριστο.


Ποιός έδωσε λεφτά να το φτιάξει; Πώς δέχτηκε η Olga να παίξει; Ποιός αποφάσισε τελικά να το κυκλοφορήσει; Κλαίγαμε απ' τα γέλια.
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Παιζει και νεος οσκαρικος, Υποψήφιος για χρυσό σκούφο , χρυσό φοίνικα, αστέρι Michelin Ο ενας Bruce willis !
 





Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Το έχει δει κανείς ?
βλέπω πολλά μπαμ-μπουμ και 6.8 βαθμολογία........

θα το κατεβάσω αργότερα ..... σε BRrip.
Fake ειναι, μόνο σε webdl έχει κυκλοφορήσει πριν απο 2 μήνες..

Bitrate 4442 kbps :thumbsdown:
Audio AC-3 5.1 @ 384kbps

BR δεν υπάρχει, θα παίξει στο Hulu 5 Μαρτίου..
Είναι σίγουρα για Πίτσα και Μπύρα η ταινία...

Τελικά βγήκε σε BRrip και την είδα χθες το βράδυ.......... η υπόθεση είναι σαν το Happy death day αλλά με πιστολίδια, παρόλο που παίζουν δυο καλοί ηθοποιοί η ταινία είναι πολύ μέτρια ούτε για πιτσόμπιρες δε κάνει ... 4/10
 

jag

Μηνύματα
9.160
Reaction score
27.395
Τελικά βγήκε σε BRrip και την είδα χθες το βράδυ.......... η υπόθεση είναι σαν το Happy death day αλλά με πιστολίδια said:
To είχα δεί και δε με χάλασε, παρότι στην αρχή δεν μου άρεσε. Αφού βγήκε σε BRrip θα τω ξαναδώ για να είμαι πιο σίγουρος. Μόνο ο Will Sasso δεν ήταν καλός από ότι θυμάμαι..
 



jag

Μηνύματα
9.160
Reaction score
27.395
Έχoυν γίνει μόδα ταίνιες σαν το Edge of Tomorrow, Happy death day κτλ...

Έχω δεί το μισό...
View attachment 203574

- πολύ δυνατή ... Η δε μετάβαση από τό Αμβούργο με τίς mercedes & bmw στην Βάθεια με Hyundai και μπακάλικο χωρίς απόδειξη :rolleyes: ...

... 8,0/10
Θα το δω, i like her...

😗 🤓
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
View attachment 203574

- πολύ δυνατή ... Η δε μετάβαση από τό Αμβούργο με τίς mercedes & bmw στην Βάθεια με Hyundai και μπακάλικο χωρίς απόδειξη :rolleyes: ...

... 8,0/10
Το κατεβάζω τώρα ...... ευχαριστώ. :thumbsup:
Είχε δράση πάντως αλλα με χαμηλή ποιότητα ήχου δεν το φχάριστήθηκα . Ήταν σαν :gamer: :p
Η χαμηλή ποιότητα ήχου παίζει ρόλο πόσα Mbps έχει η ταινία, αν είναι πάνω από 20 ακούς καλό πολυκάναλο ήχο.
 
Last edited:


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.106
Τέλειωσα τις 3 σεζόν του Sinner. Προηγήθηκε εκτενής διπλωματική συζήτηση με τη σύζυγο για να δεχτώ την κοινή θέαση. :)

Κουραστικό/σπασ@ρχίδικο κόνσεπτ αλλά ήξερα που πήγαινα.

Σεζόν 1η: Μου αρέσει πολύ η Jessica Biel αλλά μέχρι εκεί. Μετά το δεύτερο επεισόδιο έπαιζα με το τηλέφωνο. 3/10
Σεζόν 2η: Παραδόξως μου άρεσε για το είδος. 5/10
Σεζόν 3η: Η χειρότερη όλων. 2/10
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.965
Μετά το δεύτερο επεισόδιο έπαιζα με το τηλέφωνο
Γι' αυτό μου έκανες αναπάντητη κατά λάθος; :biggrin:
 



Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Γιατι να μην ειχα δει αυτο το ποστ νωριτερα;;;;;;; Δυστυχως..... Αλλα οχι και 4.9, πολλα ειναι...
Η συγκεκριμένη ταινία με την ίδια ηθοποιό μοιάζει με το The Courier και με ίδια βαθμολογία :p

 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.170
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top