Τι είδαμε, τι θα δούμε


jag

Μηνύματα
9.161
Reaction score
27.398
Rent-A-Pal (2020)
69%
69%

Ηθελα να ξερα ποιοί βαθμολογούν...
Στα σχόλια στο τρέιλερ το αποθεώνουν.
Για όσο άντεξα 2 από μένα :(
 

Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
Τελειωσα όλα τα επεισόδια του Crime doctor με τον Warner Baxter.
Πέθανε ένα χρόνο μετά από το τελευταίο επεισόδιο.


The Millerson Case 1947.
( The Crime Doctor)

Η Διάγνωση : « Summer Complaint“ Ήταν .....τυφοειδης πυρετος!


«I came here to avoid the Covid and look what I found - an outbreak of typhoid !» :biggrin:
 

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.011
Οσοι το είδατε προσέξατε να έχει πολύ χαμηλή στάθμη το κεντρικό κανάλι σε κάποιες φάσεις της ταινίας?
Μπορεί να φταίει το δικό μου αρχείο , γιατί μετά έβαλα το justice league , και κόντεψε να μου έρθει το κεντρικό στη μούρη.
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Οσοι το είδατε προσέξατε να έχει πολύ χαμηλή στάθμη το κεντρικό κανάλι σε κάποιες φάσεις της ταινίας?
Μπορεί να φταίει το δικό μου αρχείο , γιατί μετά έβαλα το justice league , και κόντεψε να μου έρθει το κεντρικό στη μούρη.
Να, αυτά δεν μπορώ με τα πολυκάναλα :p
Αντί να απολαύσετε καμιά ταινία, ασχολείστε με το πόσο δυνατά παίζει σε κάθε ταινία το κεντρικό και τα σαράουντ (και μάλιστα από αρχεία κατεβασμένα από απροσδιόριστες πηγές) :p
Σινεματζήδες... ε σινεματζήδες !!!!
 

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.011
Γιατί ρε , αφού σχεδόν δεν άκουγα του διάλογους, τόσο σιγά σου λέω.
Τι μας λες τώρα? Και σιγά την φοβερή πλοκή της ταινίας που έχασα και τα νοήματα :lolsign:
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.660
Γιατί ρε , αφού σχεδόν δεν άκουγα του διάλογους, τόσο σιγά σου λέω.
Τι μας λες τώρα? Και σιγά την φοβερή πλοκή της ταινίας που έχασα και τα νοήματα :lolsign:
Αααα τέτοια ταινία πρέπει να την ξεζουμίζεις και να μην χάνεις τίποτα για να σχηματίσεις πλήρη εικόνα της ιστορίας που περιγράφει το σενάριο που είναι βγαλμένο μέσα απ΄την ζωή.
Δεν βλέπεις τακτικά κανέναν γκοτζίλα στον δρόμο;
 


minas

Πισιά
Μηνύματα
3.907
Reaction score
3.700
Οσοι το είδατε προσέξατε να έχει πολύ χαμηλή στάθμη το κεντρικό κανάλι σε κάποιες φάσεις της ταινίας?
Μπορεί να φταίει το δικό μου αρχείο , γιατί μετά έβαλα το justice league , και κόντεψε να μου έρθει το κεντρικό στη μούρη.
Δεν πρόσεξα κάτι ιδιαίτερο, σε κανονικές στάθμες ήταν μια χαρά οι διάλογοι.
Κατά τα άλλα, μάπα το καρπούζι. Καλό το eye candy, αλλά δεν μας κράτησε καθόλου το ενδιαφέρον.
 



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.365
Godzilla vs. Kong 2021

Το είδα χθες βράδυ! Πόσο τιτανοτεράστια τερατοταινία ήταν αυτή!!! Για πότε ξεκίνησε και πότε τελείωσε, ούτε που κατάλαβα!!! Άρχισαν να πλακώνονται ο πίθηκος με τον δεινόσαυρο, μετά διέλυσαν μια πόλη, μετά κάποιοι άνθρωποι (ναι, είχε και τέτοιους η ταινία, μιλάγανε κιόλας!!!) πήγαν κάπου κι επέστρεψαν και συνέχισαν να μοιράζουν μάπες οι άλλοι δύο και μετά έγινε μια ανατροπή και μετά οι καλοί νίκησαν και πήγανε σπίτια τους!!! 1.5 ώρα brainless fun με chips και σοκολάτα, τι άλλο να θέλω από τη ζωή μου; :roflmao: :roflmao: :roflmao:
 

Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Αξίζει σαν ταινεια μόνο για τα ηχητικά που δουλεύουν φουλ όλα αλλά και σαν εικόνα .
Φαίνεται να έχουν πέσει πολλά λεφτά .
Έχει σκηνές ήχου και εικόνας που μένεις κάγκελο .
Αναφοράς σίγουρα .
Τώρα για την πλοκή τι περιμένατε ?
 

jag

Μηνύματα
9.161
Reaction score
27.398
Ίσως θα ήταν καλύτερα να μην έπαιζαν καθόλου άνθρωποι στην ταινία..... :biggrin:
 


jag

Μηνύματα
9.161
Reaction score
27.398
Πάντως το Kong: Skull Island ήταν αξιοπρεπέστατο....αλλά εκεί υπήρχε και ένας σάμιουελ τζάκσον... α και ένας σκηνοθέτης....
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.365
Ίσως θα ήταν καλύτερα να μην έπαιζαν καθόλου άνθρωποι στην ταινία..... :biggrin:
Συμφωνώ! :biggrin:
Πάντως το Kong: Skull Island ήταν αξιοπρεπέστατο....αλλά εκεί υπήρχε και ένας σάμιουελ τζάκσον... α και ένας σκηνοθέτης....
Συμφωνώ! :thumbsup:

@JOHN MARKOU Φίλε, δεν το ξέχασα. Δεν το έγραψα γιατί μπορεί να θεωρηθεί spoiler από κάποιους που δεν είδαν την ταινία.
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.284
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top