Τι είδαμε, τι θα δούμε




jag

Μηνύματα
9.161
Reaction score
27.399
:confused:

Ντάξει, Σιαμαλαν είναι, μέλι-μέλι και τηγανίτα τίποτα...
Τέτοια διαφορά σε γνώμη, δεν την περίμενα ... :roflmao:
Δεν είχα σκοπό να τη δω, λέω αφού βάζει 7 καλή θα είναι..τελικά μια μλκια και μισή...
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
F9

F9: The Fast Saga (2021) - IMDb


H μ@λ@κι@ της χρονιάς.
Μου θύμισε λίγο αυτό με το διάστημα
:lolsign:
Κατα τ άλλα ο ήχος σκοτώνει.
 






Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Χθές ξεκίνησα στο Netflix το Fargo.
Είδα σχεδόν 4 επεισόδια και το απήλαυσα!! Στα όρια του 9/10.
Σαν
σινεφίλ εισέπραξα όλα τα στοιχεία που μου δημιουργούν ευφορία!

Από την άλλη, μπαίνοντας στον πειρασμό της θέασης του Sons of anarchy (Netflix), έχω ρίξει πολλά καντήλια σε σκηνές διαλόγων που σχεδόν καταφέρνουν να ακυρώσουν πολλές ενδιαφέρουσες πτυχές της σειράς.

Η ευκολία σε κάποια γυρίσματα είναι εξωφρενικά επαναλαμβανόμενη, βάζοντας με στο δίλλημα του σταματώ ή συνεχίζω να το βλέπω.
Μέχρι στιγμής, στα μέσα του 4ου κύκλου, κοντά στο 6/10.
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.243
Reaction score
8.740
Μου άρεσε αρκετά όταν το είδα το καλοκαίρι.

Σαματάς και έλλειψη "κουλτούρας". Διασκέδαση! :party:
Έλα ρε Άλεξ τώρα! :D
Τρελαίνομαι για δράση και εφέ.
Ψοφάω για cultίλα.
Όταν, ας πούμε, ο John Wick έσκασε απ' τον ουρανοξύστη και σηκώθηκε λες κι έπεσε απ' τα 2 σκαλιά, φωτίστηκε το πρόσωπο μου! :roflmao:

Αυτό εδώ όμως ήταν για κλάματα. Άλλο πράγμα να σου πουλάει μαϊμουδιές ο Rock κι ο Statham κι άλλο το σαχλοκούδουνο (Cena) που το γιουχάρουν πεντάχρονα στο WWE.
Σε κάθε περίπτωση ήταν πολύ μακριά απ' τις καλές (γιατί υπήρξαν και βατόμουρα) ταινίες της σειράς.
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.243
Reaction score
8.740
Από την άλλη, μπαίνοντας στον πειρασμό της θέασης του Sons of anarchy (Netflix), έχω ρίξει πολλά καντήλια σε σκηνές διαλόγων που σχεδόν καταφέρνουν να ακυρώσουν πολλές ενδιαφέρουσες πτυχές της σειράς.
Η ευκολία σε κάποια γυρίσματα είναι εξωφρενικά επαναλαμβανόμενη, βάζοντας με στο δίλλημα του σταματώ ή συνεχίζω να το βλέπω.
Μέχρι στιγμής, στα μέσα του 4ου κύκλου, κοντά στο 6/10.
Ε, ακολουθεί πολύ δράμα. Αγαπημένη σειρά γεμάτη υπερβολές. Αφού την άρχισες τελείωσε την ντε!
 

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Sons of anarchy (Netflix),

Oλα τα λεφτά η katie.
Μιλάμε για Μητέρα που κινεί όλα τα νήματα , εντέχνως, υπογείως , ότι θές. Μεγάλη , τι μεγάλη Μέγιστη ιντριγκαδόρισα.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.113
Έλα ρε Άλεξ τώρα! :D
Τρελαίνομαι για δράση και εφέ.
Ψοφάω για cultίλα.
Όταν, ας πούμε, ο John Wick έσκασε απ' τον ουρανοξύστη και σηκώθηκε λες κι έπεσε απ' τα 2 σκαλιά, φωτίστηκε το πρόσωπο μου! :roflmao:

Αυτό εδώ όμως ήταν για κλάματα. Άλλο πράγμα να σου πουλάει μαϊμουδιές ο Rock κι ο Statham κι άλλο το σαχλοκούδουνο (Cena) που το γιουχάρουν πεντάχρονα στο WWE.
Σε κάθε περίπτωση ήταν πολύ μακριά απ' τις καλές (γιατί υπήρξαν και βατόμουρα) ταινίες της σειράς.
Η διαφορά μας είναι ότι ταινίες τύπου John Wick τις βλέπω οριακά. Ναι μεν είναι ανάλαφρες, αλλά ταυτόχρονα έχουν σκοτεινή ατμόσφαιρα και ύφος κόμικς που δεν συμπαθώ. Θέλω κορεσμένα χρώματα, πολύ φως και σύγχρονο περιβάλλον. :D

Μου αρέσουν όλες οι ταινίες της σειράς F&F, άλλες περισσότερο άλλες λιγότερο.
 

Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
Τι θες?


Θέλω κορεσμένα χρώματα, πολύ φως και σύγχρονο περιβάλλον. :D

Jolt— 2021 ( Εκτός Ορίων ) 5/10

Amazon Prime Video

Όλα τα παραπάνω Και ακριβή παραγωγή,δίχως έρωτες και παιδάκια.

Boyana Film Studios, Sofia, Bulgaria"



Την είδα γιατί δεν μπορούσα να κάνω αλλιώς.Έβρεχε έξω….
 

Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Ε, ακολουθεί πολύ δράμα. Αγαπημένη σειρά γεμάτη υπερβολές. Αφού την άρχισες τελείωσε την ντε!
Sons of anarchy (Netflix),

Μωρ΄ θα το πιώ το ποτήρι, τα θέλει ο κώλος μου!!


Oλα τα λεφτά η katie.
Μιλάμε για Μητέρα που κινεί όλα τα νήματα , εντέχνως, υπογείως , ότι θές. Μεγάλη , τι μεγάλη Μέγιστη ιντριγκαδόρισα.
Η κ@@φ@λ@ έχει τον ίδιο προγναθισμό της κάτω γνάθου με μία ασθενή μου και την ίδια κίνηση κατάποσης σιέλου που σιχαίνομαι!!
Αυτή δε, έχει και ξηροστομία που σε συνδυασμό με τα κοντινά που της κάνουν, μου γυρνάει το άντερο.
Βάλε και τα ψεύτικα δόντια...σαλτάρω.
Η γιατρός έχει ένα ύφος δεν ξέρω τι κάνω, που πάω και που βρίσκομαι...όταν συναντιούνται οι δυό τους, κλαίω.
Άσε που αυτό το Νοσοκομείο έχει γίνει δεύτερο σπίτι όλων....μπαίνουν, βγαίνουν, φιλιούνται, εκβιάζουν, εκκλησιάζονται...ούτε οι τζίπσηδες στα Ελληνικά Νοσοκομεία δεν κάνουν τέτοιο χάλι.
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.243
Reaction score
8.740
Η κ@@φ@λ@ έχει τον ίδιο προγναθισμό της κάτω γνάθου με μία ασθενή μου και την ίδια κίνηση κατάποσης σιέλου που σιχαίνομαι!!
Αυτή δε, έχει και ξηροστομία που σε συνδυασμό με τα κοντινά που της κάνουν, μου γυρνάει το άντερο.
Βάλε και τα ψεύτικα δόντια...σαλτάρω.
Η γιατρός έχει ένα ύφος δεν ξέρω τι κάνω, που πάω και που βρίσκομαι...όταν συναντιούνται οι δυό τους, κλαίω.
Άσε που αυτό το Νοσοκομείο έχει γίνει δεύτερο σπίτι όλων....μπαίνουν, βγαίνουν, φιλιούνται, εκβιάζουν, εκκλησιάζονται...ούτε οι τζίπσηδες στα Ελληνικά Νοσοκομεία δεν κάνουν τέτοιο χάλι.
Έχεις να δεις πολλά σοκαριστικά μ' αυτές τις 2! :roflmao:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.875
Reaction score
20.366
Είδα μπρους γουίλις και σκέφτηκα ότι θα είναι καλή.
Αλλά μου βγήκε πραγματικά μια μ@λακί@ και μισή.
Λέω για το Cosmic sin.
Ο μπρους μάλλον μαζεύει ένσημα πλέον.
@Μελίδης Μιχάλης Ο Bruce Willis γυρίζει μόνο μαλακίες τα τελευταία 10 χρόνια. Brainless ταινίες, για να περνάει η ώρα, τις οποίες βλέπεις μόνο εάν έχεις χρόνο για χάσιμο.
Επιβεβαίωση των πιο πάνω posts. Είδα κι εγώ το Cosmic Sin. Πατάτα ολκής, ασύνδετο, χάλια σενάριο, χάλια ηθοποιοί, ο Bruce απλώς περιέφερε τον εαυτό του στα γυρίσματα χωρίς καμία διάθεση να παίξει το ρόλο. Πιο brainless κι από brainless. Μακριά.
 
  • Haha
Reactions: MAD



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.306
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top