Τι θα πιούμε σήμερα;


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.786
τι ουρανιο talkshow αθλιοτητας θα ειμουν.. χωρις να εχω καβατζωσει ποτηρια απο ολα τα underground μπαρ των αθηνων, και οχι μονο ..νεοτερος βεβαια, η μονη προικα που εχω αλλωστε .. 🐒
 




Μηνύματα
1.377
Reaction score
1.150
Άνοιχτο, θα χαλάσει.. :lol:


Ωραία επιλογή! ;)
Κάνω παλαίωση :p
Αφορμή ψάχνω...Δε μαρέσει να πίνω μόνος συνήθως...Η γυναίκα δε θέλει ούτε καν να μυρίσει ουίσκι.Μας κατεστρεψε ο κοροναvirus
 


Μηνύματα
1.377
Reaction score
1.150
Σχεδόν κάθε βράδυ πίνω ένα ποτηράκι (ευτυχώς σπανίως βάζω δεύτερο).
Δεύτερο απο το ίδιο μπουκάλι εννοείς;;; :p
Και εγώ ένα ποτήρι βάζω και το απολαμβάνω αργά με κανένα μεζέ ανάλογα τι θα επιλέξω να πιώ. Μόνο τους μεζέδες έρχεται και τσιμπάει (Μόνο τη μαυρη σοκολάτα δεν αγγίζει)
 
Last edited:


Μηνύματα
427
Reaction score
425

Άντε βρες το..
Δεν το είχα ξαναδεί και τελικώς είναι ένα νέο αποστακτήριο, από το 2005 σύμφωνα με το σαιτ τους! Απο οτι είδα στον χάρτη βρίσκεται στην γειτονιά των περίφημων NAZARETH.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.347
Reaction score
125.291
Σήμερα είχα όρεξη για καπνιστό.
Γερό καπνιστό, της προκοπής, και γλυκόπιοτο, ζάχαρη.

Οπότε άνοιξα αυτό, να το τερματίσω:

IMG_20201210_201729.jpg


Για τους λάτρεις του καπνιστού, ένα πολύ ευκολόπιοτο μαλτ. ;)



Πληροφορίες, για όσους την ψάχνουν:



Screenshot_20201210_204047_com.android.chrome.jpg
 
Last edited:



P

panag 505

Guest
Μαχαίρι στην καρδιά, κάθε απογευματάκι ζωγραφίζω ένα ποτήρι ουισκάκι με παγάκια, ακριβό φτηνό ότι ν' είναι με μολύβι, και μετά το ρίχνω στο ουιτάβλι να ξεχαστώ.
 




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.786
ακομα ενα ποτηρι προστεθηκε πριν λιγο στη συλλογή.. οπως και 2 κιβωτια μπυρα (και κατι) ... οποτε σημερα θα πιω... καφε..(δε προβλέπεται αλκοολ ουτε για δοκιμη σημερα.. και για καιρο, ισως πιω μια αυριο βραδυ)
20201211_185449.jpg
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.786
.. δεν πινω εν ωρα (τηλ)εργασιας, και εχει ακομα πολυ ακομα μεχρι να βαλω μια ανω τελεια και συνεχιζω αυριο ... αλλα κυριως εχω μοιωσει την καταναλωση αλκοολ εδω και καμποσα χρονια στο πολυ λιγοτερο απο το ελαχιστο, και αυτο χωρις βεβαια καποιο λογο υγειας. Ολα τα χρονια βεβαια παντα πινω με κοσμο και ποτε μονος μου , αυτο ειναι ενας κανονας που ακολουθω απο πιτσιρικας-αλλο οτι νεοτερος τις νυχτες μου τις περναγα παρεα τη μπαρα μετα το περας των εργασιων (η παλαιοτερα την αποπερατωση αυτων, πλεων ειναι ατελειωτο)...
οπως λεω, αστειευομενος-οχι-και-τοσο, περισσοτερο για τα ποτηρια τα παιρνω .. 🐒
οποτε ισως ειναι ωρα να ξεκινησω να πινω πιο συχνα κανα ποτηρακι malt ... και να παρω ενεργα.. 8-)

παιζει στο background αυτο τωρα...μας εργαζεται το συμπαν..
 
Last edited:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.865.318
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top