Τι θα πιούμε σήμερα;

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
ααααααααααλλη το πρωι Αλι Πασας και οι σαραντα φαρσες το βραδυ...
Με Ταλισκερ ξεκινησα τη παρασκευη.. δεν λεω που κατεληξα, αλλα για να εχω 48ωρες χανγκοβερ (αυτο το ανεφερα στο τι θα φαμε) ...σημαινει οτι εμεσως πλην σαφως τελειωσαν τα λεφτα μου ('η ειμαι οριο-budget) .. <3
.. αμα σου λεω μαιμου.. μ α ι μ ο υ!
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
..γυρισα το πρωι σπιτι (μαλλον γυρω στις 8-9, ειχε ξημερωσει, ο κοσμος πηγαινε στις δουλειες του) , το υπολοιπο βραδυ ιπια καμποσα bushmills - 10year (υπολογιζω γυρω στα 7-8...απο τα ρεστα που εμειναν, ισως παραπανω γιατι πρεπει να πληρωσα και με καρτα σε ενα..).
.. ηταν αθροιστικη και συσσωρευμενη κουραση , και δεν καθομουν στο μπαρ ολη τη νυχτα αλλα περασα απο 3-4 μαγαζια ....ας πουμε με μια χαλαροτητα ηθελα να δω τα ορια μου στο ροκ εν ρολ...σε σχεση με παλια.. :)
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.941
Reaction score
41.211
Πήγα την Κυριακή αλλά αυτο δεν το είχε. Καλο ήταν ;
πολύ καλό, αξίζει να αγοραστεί και χωρίς την προσφορά, αν Θυμάρι καλα ακαι γύρω στα 8 ευρώ έχει κανονική τιμή.
 




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
συνεχεια σημερα..τωρα δηλαδη..που ξεμπερδεψα με ζωολογικο κηπο.. αγριο μπλουζ εξςρχειο μερια ..και απλο μπλουσμιλς.. στο δευτερο ειμαι ηδη..
Υπηρεσία αφύπνισης διαθέτει το φορουμ;
8-)
20191224_012821.jpg
 







Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Εγώ βασικά πίνω μια - δυο φορές την εβδομάδα κάποιο κρασί ή μερικές μπύρες, από μπύρες προτιμώ την stella artois η kaiser και σε κρασί δεν δίνω πάνω από 5 ευρώ το μπουκάλι, έχω δοκιμάσει και με 12, ok καλό ήταν αλλά δεν άξιζε τόσο.
 







Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.629
Μηνύματα
2.868.496
Members
37.942
Νεότερο μέλος
mdim051
Top