Τι θα πιούμε σήμερα;


Μηνύματα
760
Reaction score
949
20180811_115158-min.jpg

Ρε παιδιά επειδή το μπουκάλι τελειώνει κ πλέον το συγκεκριμένο Jim,δεν το βρίσκω πουθενά.Μηπως έχει πέσει το μάτι κανενός κάπου να το έχουν?
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Ευχαριστούμε! Ο Βασιλόπουλος βέβαια τα έχει τόσο ακριβά που ακόμα και με το 25 τοις 100 έκπτωση πάλι ακριβά είναι!
 

Μηνύματα
426
Reaction score
516
Ευχαριστούμε! Ο Βασιλόπουλος βέβαια τα έχει τόσο ακριβά που ακόμα και με το 25 τοις 100 έκπτωση πάλι ακριβά είναι!
όχι σε όλες τις ετικέτες και τουλάχιστον κάτι δίνει πίσω ανταποδοτικά (μπόνους στην Alpha /κάτι 6ευρες ) έχει και τις δικές του εισαγωγές που δεν είναι να τις απορρίπτεις (κάποια τουλάχιστον)
οι περισσότερες κάβες σε κοιτάζουν παράξενα αν τολμήσεις και ψελλίσεις για έκπτωση
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.984
Ευχαριστούμε! Ο Βασιλόπουλος βέβαια τα έχει τόσο ακριβά που ακόμα και με το 25 τοις 100 έκπτωση πάλι ακριβά είναι!
Δεν νομίζω νταρλινγκ. Επίσης κάνει μέσα στο χρόνο (όχι μόνο αυτός αλλά και οι άλλες αλυσίδες) τουλάχιστον 4 φορές 30% έκπτωση.
 

Μηνύματα
782
Reaction score
990
Ευχαριστούμε! Ο Βασιλόπουλος βέβαια τα έχει τόσο ακριβά που ακόμα και με το 25 τοις 100 έκπτωση πάλι ακριβά είναι!
Δεν ειναι παντα ετσι. Πχ πηρα οβηλο βιβλια χωρα κοκκινο στα 20 ευρω απο 27. Στο σκρουτζ το φτηνοτερο ειναι στα 25. Και αλλες περιπτωσεις..
Δεν νομίζω νταρλινγκ. Επίσης κάνει μέσα στο χρόνο (όχι μόνο αυτός αλλά και οι άλλες αλυσίδες) τουλάχιστον 4 φορές 30% έκπτωση.
Οντως, ετσι ειναι. Προς χριστουγεννα ειχε παλι 25% στον ΑΒ και 30% Σκλαβενιτη. Μια φορα το τριμηνο πρεπει να παιζει ετσι. Οποτε ειναι και ευκαιρια για φορτωμα.
 
Last edited:

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Δεν ξέρω ρε παιδιά τι να πω, οπότε έχω πάει σε Βασιλόπουλο οι ετικετες που βρίσκω δεν είναι και τίποτα φοβερό και επίσης τις βρίσκω πάντα πολύ ακριβά δεν ξέρω τι γίνεται πραγματικά
 

Μηνύματα
426
Reaction score
516
Δεν μπορεί κάποιος Α/Β σην Θεσ/νικη θα είναι ενημερωμένος σε ετικέτες κρασιών απλά δεν αγοράζεις αν δε έχει -25% τουλάχιστον
και το My Market κάνει -30% στα κρασιά κάποιες φορές με πάνω-κάτω τις ίδιες τιμές
 

Μηνύματα
386
Reaction score
966
Όταν διάβασα για αυτό το αποστακτήριο τί φτιάχνει και πώς τό φτιάχνει το έβαλα στην λίστα με αυτά που πρέπει να αγοράσω! Μπείτε και διαβάστε τι παίζει https://www.cotswoldsdistillery.com/products/peated-cask-single-malt-whisky
Δεν υπάρχει πολύ peat αλλά υπάρχει πολύ ποιότητα και μεράκι σε αυτό το μπουκάλι
IMG_20210227_213610.jpg
 






rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.155
Reaction score
93.265
Κάποια στιγμή νόμισα ότι ανεβάζετε μπουκαλάκια από υγρά ατμίσματος... :tongue: :lolsign:
 


Μηνύματα
760
Reaction score
949
Το Buffalo είναι πολύ καλό κ τίμιο αποστακτήριο και το trace που αναφέρεις εδώ αλλά και το Makers Mark απτό ίδιο αποστακτήριο είναι απτά κορυφαία value for money.Αν σου αρέσει το Buffalo,δοκίμασε οπωσδήποτε όπου το βρεις Jim Beam Signature Craft.Μεελιι,πωωω μου έβαλες ιδέα τώρα πάω να βάλω ένα πάγο
IMG_20210313_205642.jpg
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.333
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top