Τι θα πιούμε σήμερα;



Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.391
Reaction score
50.289
Αρκεί μία και μόνο γουλιά για να καταλάβει κανείς την ποιότητα της τσικουδιάς 35Ν και είναι σίγουρο ότι δεν θα μείνει στη μία γουλιά





1631783286955.png
 



Μηνύματα
385
Reaction score
962
Τσιμπήσαμε το GLENALLACHIE 10 y.o. Cask Strength Batch 5.
Το Batch 4 κέρδισε το Gold στα world whiskey awards αυτή τη χρονιά. Για να δούμε το βράδυ τι ψάρια θα πιάσει το 5αρι...
Στην υγειά σας...
View attachment 223993
Είναι vfm καθαρά.Αν σού αρέσει προχώρα μετα σε κάποιο από τα single cask που βγάζει το αποστακτήριο.Ειχα την τύχη να δοκιμάσω 2 πέρσι και πραγματικά ήταν ότι καλύτερο!είναι σαν να τους κλέβεις με κάθε μπουκάλι που αγοράζεις! περιμένω τα κρύα για να ξαναψωνίσω
 








Μηνύματα
385
Reaction score
962
Και μένα δε μου φαίνεται το ίδιο....
Δυστυχώς... όλη η γκάμα είναι πολύ κάτω από ότι ήταν.πλεον μόνο 10αρι που αξίζει πραγματικά τα λεφτά του και η τελευταία φορά που θα τους τα σκάσω είναι τα Χριστούγεννα που θα χτυπήσω ένα renaissance που το έχω άχτι πολλά χρόνια
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Δυστυχώς... όλη η γκάμα είναι πολύ κάτω από ότι ήταν.πλεον μόνο 10αρι που αξίζει πραγματικά τα λεφτά του και η τελευταία φορά που θα τους τα σκάσω είναι τα Χριστούγεννα που θα χτυπήσω ένα renaissance που το έχω άχτι πολλά χρόνια
Καλύτερα πάρε uigeadail. Το μόνο που κρατάει από Ardbeg. Top 10αρι είναι μόνο το laphroaig.
 

Μηνύματα
385
Reaction score
962
Καλύτερα πάρε uigeadail. Το μόνο που κρατάει από Ardbeg. Top 10αρι είναι μόνο το laphroaig.
Uigeαdail μόνο αν βρω 2004-2008 δεν ξαναπαίρνω πέρσι και προπερσι έκλαψα τα λεφτά μου.ιδικά τού 2004 είναι νέκταρ ότι καλύτερο έχω πιεί πραγματικά.τo renaissance είναι το μόνο που δεν έχω πιεί και πρέπει να κλείσω τον κύκλο αν και παίζει παίζει να κλαίω μετά
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Uigeαdail μόνο αν βρω 2004-2008 δεν ξαναπαίρνω πέρσι και προπερσι έκλαψα τα λεφτά μου.ιδικά τού 2004 είναι νέκταρ ότι καλύτερο έχω πιεί πραγματικά.τo renaissance είναι το μόνο που δεν έχω πιεί και πρέπει να κλείσω τον κύκλο αν και παίζει παίζει να κλαίω μετά
Πολλά λεφτά πάντως το renaissance....
 


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.012
Reaction score
29.882



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.499
Members
37.876
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top