Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;











xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.108
Ρε συ , τρώς πίτσα με μαχαιροπήρουνο?
Κι εγώ. Πρώτον για να μη λερώνω τα χέρια μου και δεύτερον για να την τρώω πιο αργά. Άλλο σε 2-3 λεπτά έχω αδειάσει το κουτί και μετά ψάχνω φαγητό. :biggrin:
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.108
Εχς πρόβλημα !
Η πίτσα τρώγεται με το χέρι . Το ξέρεις αυτό.
Αυτοί οι "νόμοι" μου είναι αδιάφοροι. :biggrin:

Ο λόγος που σταμάτησα να τρώω παϊδάκια είναι επειδή δεν θέλω να πιάνω το φαγητό.

Ακόμα και για το burger θέλω μαχαιροπίρουνο. Όταν βλέπω να το πιάνουν, να το δαγκώνουν και να τρέχουν τα ζουμιά από το πλάι μου έρχεται αηδία.

Το ίδιο και με αυτούς που τρώνε σφολιάτες περπατώντας/οδηγώντας και φεύγουν τα φύλλα πάνω τους. Μπλιααααχ. :o

Το τυλιχτό το γεμίζω χαρτοπετσέτες και γίνεται σαν νάρθηκας. :roflmao:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Το παϊδάκι με το χέρι κανονικά, το σουβλάκι το τρώω σε πχιάτο, βγάζω τη λαδόκολλα, το ανοίγω και το τρώω με μαχαιροπίρουνα.
Επίσης και το μπέργκερ με μαχαίρι και πιρούνι, όχι για να μη λερώσω τα χέρια αλλά επειδή έτσι το ευχαριστιέμαι και αυτό :biggrin:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.873
Reaction score
20.364
Ακόμα και για το burger θέλω μαχαιροπίρουνο.
Μ' αρέσεις. Την επόμενη φορά θα πάμε για burger! :)
το σουβλάκι το τρώω σε πχιάτο, βγάζω τη λαδόκολλα, το ανοίγω και το τρώω με μαχαιροπίρουνα.
Αυτό κάνω με το κυπριακό σουβλάκι. Ούτως ή άλλως, είναι αντικειμενικά δύσκολο να το φας διαφορετικά.
Επίσης και το μπέργκερ με μαχαίρι και πιρούνι, όχι για να μη λερώσω τα χέρια αλλά επειδή έτσι το ευχαριστιέμαι και αυτό :biggrin:
Κι εσύ μ' αρέσεις!
 






Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.240
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top