Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;





bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.292
Reaction score
42.011
Σήμερα έχω δύο εξαιρετικά πχιάτα, για ορεκτικό είχα τραχανά γλυκό με κότα και για κυρίως τηγανιτό ρύζι με κότα, δλδ έφαγα ένα ολόκληρο κοτόπουλο μαναχόσμ :biggrin:
Έχω και φωτο άμα θέτε, θέτε?
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.292
Reaction score
42.011
Η χειρότερη πίτσα ever, τους έχω κάνει χουνέρι τρελό τη μία και μοναδική φορά που δοκίμασα
 





xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.753
Reaction score
83.575
Η χειρότερη πίτσα ever, τους έχω κάνει χουνέρι τρελό τη μία και μοναδική φορά που δοκίμασα
Όπως έχω γράψει, από έξω παραγγέλνω σπάνια. Και η πίτσα που μου αρέσει περισσότερο είναι η ψημένη στο ταψάκι.
Οι καθαρά ιταλικές μου αρέσουν μόνο στο μαγαζί γιατί 1. κρυώνουν γρήγορα και με το delivery έρχονται παγωμένες και 2. για να έχω κι άλλα συνοδευτικά αφού δεν είναι για χόρταση.

Από τις αλυσίδες ήμουν ανέκαθεν fan της Pizza Hut μέχρι που μας άφησε. Η Dominos είναι η αναγκαστική μου επιλογή λόγω του ότι οι καλύτερες (για μένα) είναι μακριά για να έρθουν ζεστές. Επειδή ξέρω εκ των έσω, η Domino's προμηθεύεται τα καλύτερα υλικά που μπορεί να έχει μία επιχείρηση delivery.

Αυτό που χαλάει αρκετούς είναι η μικρή ποσότητα υλικών. Διορθώνεται με έξτρα χρέωση για διπλή ποσότητα.

Υ.Γ. 1 Η δική μου χειρότερη από τις γνωστές είναι η Pizza Fan.

Υ.Γ. 2 Το παράλογο θα ήταν να συμφωνούσαμε στις πίτσες όταν διαφωνούμε σε όλα τα υπόλοιπα. :biggrin:
 








n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.919
Reaction score
12.574
- Γιαγιά τώρα που πλησιάζει χειμώνας τι θα προτιμούσες, μια φουφού να ψήνεις κάστανα ή ένα γυμνασμένο νεαρό να σου κάνει παρέα;
- Παιβάκι μου, είναι βόντια αυτά για κάφτανα;
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.976
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top