Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;




bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.479
Reaction score
45.162
Και εγώ από το πρωί δεν έχω φάει όπως θα έπρεπε.
05:30 τραχανά με δγιό αυγά.
10:30 προάριστο δγιό τοστ με τυρί gouda.
14:30 μπιφτέκια μουσκαρίσια γεμιστά με φέτα, πιπεριά, συνοδευτικά είχα ρύζι και μια σαλάτα μαρούλι με φρέσκα κρεμμυδάκια.
18:30 κατάπια ότι περίσσεψε από το μεσημέρι.
20:00 (τώρα δλδ) πεινάω και εδώ που βρίσκομαι δεν έχει τίποτα να φαω...
 


Μηνύματα
20.428
Reaction score
15.140
Τα παιδάκια στην Αφρική δε τα σκέφτεσαι;
Τι έγραψες τώρα?- Από μικρό έβαζα σ ένα ντουλάπι ότι δεν έτρωγα,για να τα δωσω στα παιδάκια της Αφρικης…Το μόνο πρόβλημα ήταν….,ποιος θα τους τα πηγαινε…
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.331
Reaction score
128.483
Φάε παιδί μου, φάε και για τα παιδάκια της Αφρικής, αυτά δε τρώνε έτσι κι αλλιώς, φάε συ τη μερίδα τους.

Έτσι κάνουμε κι εμείς όταν βγαίνουμε, όποιος δε τρώει γρήγορα γρήγορα, τρώμε μεις τη μερίδα του, γι' αυτό είναι οι φίλοι άλλωστε.
 




bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.479
Reaction score
45.162
Έτσι κάνουμε κι εμείς όταν βγαίνουμε, όποιος δε τρώει γρήγορα γρήγορα, τρώμε μεις τη μερίδα του, γι' αυτό είναι οι φίλοι άλλωστε.

Παλιά μέθοδος που καταλήγει μη αποδοτική.
Μικρός το έκανα αυτό στο αδερφόμ και τώρα πλέον αυτός τρώει πολύ γρήγορα, καθόμαστε στο ίδιο τραπέζι και δεν προλαβαίνει να πάρει ανάσα τίποτα από τα περιφερειακά. Γυρίζει μπούμερανγκ ένα πράμα.
Αυτό που κάνει είναι καταπληκτικό, από τη ταχύτητα που αρπάζει τη τροφή έχει τύχει μπροστά στα μάτιαμ να δω απίστευτα σκηνικά. Το καλύτερο ήταν όταν πήγε να καρφώσει μια ελιά, κάνει γκέλ η ελιά και διαγράφει διαγώνια πορεία εκτός πχιάτου, ήδη με το άλλο χέρι και πριν απομακρυνθεί τη έχει τσακώσει και τη βάζει στο στόμα ενώ στο χέρι που έχει το πιρούνι συνεχίζει να καρφώνει τροφή. Μιλάμε τώρα για ταχύτητες αστραπή, μένεις με το στόμα ανοιχτό :roflmao:
 
Last edited:










Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.316
Μηνύματα
2.896.996
Members
38.027
Νεότερο μέλος
d tv
Top