Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;







D

Deleted member 23222

Guest
View attachment 146624
Ωραία..... Μέχρι εδώ ξέρω την συνταγή........ Θα περιμένω ως το βράδυ και μετά θα παραγγείλω κάνα πιτογυρο.....
Θέλεις να μας πεις ότι δεν ξέρεις να τα ρίξεις σε μια κατσαρόλα (χύτρα καλύτερα), με κρεμμύδι και λάδι??

Μας δουλέυεις ρε (ημι)νέοπα?? :p

Α ρε κομμουνισμός που σου χρειάζεται, να τα κατάπινες αμάσητα από το μπολ...:p :D
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
View attachment 146624
Ωραία..... Μέχρι εδώ ξέρω την συνταγή........ Θα περιμένω ως το βράδυ και μετά θα παραγγείλω κάνα πιτογυρο.....


Σε λίγο νερό τα έχεις, βάλε κι άλλο να το πιουν να φουσκώσουν και να μαλακώσουν (το πιτόγυρο θα είναι με μπόλικη μουστάρδα;; )..
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.037
Reaction score
41.307
O @bretsos και οι μπάμιες του πού πήγαν;
I'm back μετα απο κάτι προβλήματα υγείας, μετεγχειρητικες επιπλοκες...

20191209_154616.jpg
20191209_154650.jpg


Επίσης έπαιξε και ένα πιάτο τραχανά, έπρεπε να καλυφθούν κενά ημερών:drinks:
 

D

Deleted member 23222

Guest
I'm back μετα απο κάτι προβλήματα υγείας, μετεγχειρητικες επιπλοκες...

View attachment 146636 View attachment 146637

Επίσης έπαιξε και ένα πιάτο τραχανά, έπρεπε να καλυφθούν κενά ημερών:drinks:
OMG...

:oops:o_OΠεραστικά σου αγόρι!!!

Οι γαστρονομικές σου επιλογές, βλέπω (ευτυχώς) να μην επηρεάστηκαν!!
 



Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Σιδερένιος και καλή πλήρη ανάρρωση, παράτα το ποδήλατο για μερικούς μήνες, δεν θα πάθεις τίποτα αν δεν κάνεις..
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.368
...παράτα το ποδήλατο για μερικούς μήνες, δεν θα πάθεις τίποτα αν δεν κάνεις..
- ναί αλλά αυτό πάει χέρι-χέρι με καύσεις , και ο φίλος δείχνει να κατέχει από ''αρκετό'' φαγητό
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.037
Reaction score
41.307
Σιδερένιος και καλή πλήρη ανάρρωση, παράτα το ποδήλατο για μερικούς μήνες, δεν θα πάθεις τίποτα αν δεν κάνεις..
Καλά αυτό δεν παίζει, σήμερα το πρωί ντύθηκα στολίστηκα και βγήκα με σκοπόν να φτασω Άνω Σούνιο.
Μένω ψηλά σε βουνό και κατεβαίνοντας σπάει μια ακτίνα από το τροχό, δεν πειράζει λέω θα γυρίσω πίσω θα αλλάξω τροχούς και κομπλέ.
Έτσι έγινε και βγαίνω στη λεωφόρο και ενώ πηγαίνω γίνεται ένα απίστευτο ατύχημα μπροστά στα μάτια με ένα ντελιβερά, ακράνωτος μάγκας Κερατσινιώτης ντελιβεράς έγινε χαλκομανια πίσω από σταματημένο προπορευομενο όχημα...
Το θέαμα που αντίκρισα ήταν τόσο δυνατό που απλά επέστρεψα σπίτι, κάτι δεν λειτουργούσε σωστά σήμερα και έχοντας νωπά ακόμα τα δικά χαΐρια το άφησα για άλλη μέρα.
Θα το ξανά πω, κάτι δεν πάει καλά εκεί έξω, στους δρόμους και στη οδήγηση πιο συγκεκριμένα...
Post automatically merged:

Εννοείς ότι τρώει σαν αρκούδα που έχει μείνει νηστική για δύο εβδομάδες;; :geek:
Ακριβώς, 3 γεύματα τη μέρα και με τα περιφερειακά και το πρωινό τα λες 5 γεύματα.:)
Καμία φορά σηκώνομαι τα βράδια για τουαλέτα και κάνω και μία περασιά από το ψυγείο...
Άμα ανέβαζα τι τρώω θα νόμιζες ότι είμαι 150 κιλά τουλάχιστον!
 
Last edited:

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Καλά αυτό δεν παίζει, σήμερα το πρωί ντύθηκα στολίστηκα και βγήκα με σκοπόν να φτασω Άνω Σούνιο.
Μένω ψηλά σε βουνό και κατεβαίνοντας σπάει μια ακτίνα από το τροχό, δεν πειράζει λέω θα γυρίσω πίσω θα αλλάξω τροχούς και κομπλέ.
Έτσι έγινε και βγαίνω στη λεωφόρο και ενώ πηγαίνω γίνεται ένα απίστευτο ατύχημα μπροστά στα μάτια με ένα ντελιβερά, ακράνωτος μάγκας Κερατσινιώτης ντελιβεράς έγινε χαλκομανια πίσω από σταματημένο προπορευομενο όχημα...
Το θέαμα που αντίκρισα ήταν τόσο δυνατό που απλά επέστρεψα σπίτι, κάτι δεν λειτουργούσε σωστά σήμερα και έχοντας νωπά ακόμα τα δικά χαΐρια το άφησα για άλλη μέρα.
Θα το ξανά πω, κάτι δεν πάει καλά εκεί έξω, στους δρόμους και στη οδήγηση πιο συγκεκριμένα...


Ωχχ..
Σίγουρα κάτι δεν πάει καλά έξω στους δρόμους και συνεχώς θα χειροτερεύει, βλέπω όλους αυτούς στην παραλιακή με ποδήλατο και τους θεωρώ ήρωες αλλά συνάμα και τρελούς, το ποδήλατο είναι διασκέδαση άθληση πολλά μαζί αλλά μέσα στην πόλη μπορεί να εξελιχθεί σε δυσάρεστη εμπειρία, εγώ όταν κάνω ποδήλατο σπάνια βγαίνω σε κεντρικούς δρόμους γι' αυτόν το λόγο.
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.037
Reaction score
41.307
Ωχχ..
εγώ όταν κάνω ποδήλατο σπάνια βγαίνω σε κεντρικούς δρόμους γι' αυτόν το λόγο.
αμα γνωριζεις δρομο χωρις κινηση που οδηγει προς το ναο του Ποσειδωνα θα ηθελα να μου τον πεις:roflmao:
Ουτε 5 χιλιομετρα πορειας δεν θα βρεις σε ολο το λεκανοπέδιο χωρις εναν ταλιμπάν.
Αλλο ποδηλατο κανεις εσυ και αλλο ποδηλατο κανω εγω, καλως η κακως...
 
Last edited:



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.135
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top