Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;






Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
Και τά δύο , αναλόγως εποχής . . . έχω πχ μερικές ημέρες αδεία και με τόν σημερινό μελαγχολικό καιρό , διαβάζω πατητα
είδα την ράχη του βιβλίου φαγωμένη ή πιθανο ακόνισμα νυχιών γάτας...
εκτός κι αν τα κάνεις εσύ για μεζέ :o
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.456
Reaction score
50.606
Α new Star in the house
είδα την ράχη του βιβλίου φαγωμένη ή πιθανο ακόνισμα νυχιών γάτας...
εκτός κι αν τα κάνεις εσύ για μεζέ :o
O σκύλος τό έκανε , η γάτα τρώει τόν καναπέ και η κόρη μου μικρή...τα χάρτινα cd ... Εγώ προτιμώ τίς μπριζόλες
 

Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
Α new Star in the house


O σκύλος τό έκανε , η γάτα τρώει τόν καναπέ και η κόρη μου μικρή...τα χάρτινα cd ... Εγώ προτιμώ τίς μπριζόλες
παλι καλά, η δικιά μου μικρή δαγκούσε απ'ευθείας τα cd, ο δε γάτος είχε αγαπήσει μια ντάνα βινύλια που ήταν στο πάτωμα και ακόνιζε τα νύχια στο πάνω μέρος. Οταν το πηρα χαμπάρι εξορίστηκε στο χωριό, είχε κι αλλα παραπτώματα. Η κόρη παρέμεινε.:p
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.456
Reaction score
50.606
...ο δε γάτος είχε αγαπήσει μια ντάνα βινύλια που ήταν στο πάτωμα και ακόνιζε τα νύχια στο πάνω μέρος. Οταν το πηρα χαμπάρι εξορίστηκε στο χωριό, είχε κι αλλα παραπτώματα.
Καλά έκανες... ψηφιακός πράκτορας τού avsite ήταν :cautious:
 




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.395
Reaction score
125.558
Σπακανόρυζο είχα και εγώ! :dance2::drinks:
Το κέρμα στην τρύπα το έριξες;

Γω έφαγα φρούτα σκέτα, μπας και χάσω κάνα γραμμάριο, που δε το βλέπω γιατί θα πλακωθω στις μπύρες πάλι...
 



Μηνύματα
2.796
Reaction score
203
Σε κανα 20λεπτο θα εχω μπροστα μου φασολακια λαδερα βρασμενα κολοκυθακια και αγκουροντοματα μεσα στην οποια θα βαλω πιπεριε,ς κρουμιδια και καροτα.......ολλα αυτα ειναι απο τον κηπακο μου........

καλη μας ορεξη
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.278
Reaction score
41.988
Δεν υπάρχει ελπίδα...:biggrin:
Καμία, και εγώ το εχω πάρει απόφαση :biggrin:

Τεσπα, έχω όρεξη και διάθεση να σιάξω μια πίτσα, ξέρετε τη γνωστή, σάλτσα, τυρί, μανιτάρια!
Ταινία όμως δεν έχω... Άρα θα τη φάω ξεροσφύρι :roflmao:
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.719
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top