Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
άμα εκείνη τη ώρα λέει κάτι σημαντικό η μενεγακη στη εκπομπή της...
Είσαι εκτός επικαιρότητας βρε, η Μενεγάκη έκανε step down, μας τελείωσε, που ζεις?? :lolsign:
 




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
...με αγαπη θα πω "α χεσου κυριος.. τα Μπι Εμ Νταμπλουγιου με λαμπα 2 βατ τα παιζεις?" 🐒
αν και μαλλον εχεις οντως βαλει ποδηλατογεννητρια
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.319
Έχω ηλιακό, το ελληνικό το βράζω σε γκαζακι, από τα '' υπέροχα'' B&w ακούω μουσική σε μέτριες εντάσεις και τρώω φουλ μπάμια... Τι σε κάνει εντύπωση?
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
μια χαρα.. εγω δε μαγειρευω.. και μου ερχεται 150 μινιμουμ -συνηθως 200-220-.. αν και τελευταια μου εχει ερθει και 100...
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.319
Στα πάγια έξοδα γενικά παίζω πολύ χαμηλά, βενζίνες στα 2 οχήματα που έχω πάνω από 60€ το μήνα δεν δίνω με τίποτα.
Στις κοντινές αποστάσεις, δουλειά, καθημερινές δουλειές, ψώνια, διασκέδαση πάω με το τρέκινγκ
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.965
Κάτι σκλιά που έχω εδώ, δεν τις τρώνε.. 🤣

Μην δίνετε πατάτες στα σκυλιά, περιέχουν μία ουσία που προκαλεί προβλήματα στην όραση και την καρδιακή λειτουργία!
 
Last edited:

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.319
Μην δίνετε πατάτες στα σκυλιά, περιέχουν μία ουσία που προκαλεί προβλήματα στην όραση και την καρδιακή λειτουργία.!
Και η μ@λ@κι@ λένε πως κουφαίνει αλλά εγώ ακούω καρφίτσα να πέφτει :lolsign:

Τούτα εδώ τα σκλιά που έχω στη δλειά είναι αδέσποτα και τα κακορίζικα δεν βρίσκουν φαγητό.
Εγώ και κάνα δυό τα ταΐζουν...
Πάντως αυτές τις πατάτες δεν τις τρώνε ούτε αυτά.
 




Μηνύματα
1.613
Reaction score
2.247
Η πλάκα είναι ότι πλέον υπάρχουν καλές κατεψυγμένες πατάτες και με σταθερή ποιότητα που στις φρέσκες είναι ζητούμενο.Αλλά κάποιοι επαγγερματίες κάνουν "εύκολη" οικονομία εκεί.
 


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.659
View attachment 172523
μετα από αυτό ......
View attachment 172524
....αυτό

πίτσα γίγας στον «Οβελίξ» στην βουρβουρού.
Αααχχχχχ. Σαν τη Χαλκιδική δεν έχει. :dance2:
Έχω πάει πολλές φορές στον Οβελίξ στην Βουρβουρού.
Τεράστιες πίτσες και μακαρονάδες, νόστιμες, με πολύ ωραία θέα, ειδικά το βράδυ, αλλά δεν είναι "επαγγελματίας" θα μπορούσε να το δουλέψει πολύ καλύτερα το μαγαζί του.
Μεγάλες αδικαιολόγητες καθυστερήσεις, ξεχνάνε συμπληρωματικές παραγγελίες που δόθηκαν εκ των υστέρων, προσωπικό άπειρο που δεν ξέρει την δουλειά και έτυχε να έρχονται πελάτες στις 12:30 το βράδυ και να τους λένε ότι κλείνουν!!
Καλοκαίρι.
 

Μηνύματα
3.044
Reaction score
10.101
Έχω πάει πολλές φορές στον Οβελίξ στην Βουρβουρού.
Τεράστιες πίτσες και μακαρονάδες, νόστιμες, με πολύ ωραία θέα, ειδικά το βράδυ, αλλά δεν είναι "επαγγελματίας" θα μπορούσε να το δουλέψει πολύ καλύτερα το μαγαζί του.
Μεγάλες αδικαιολόγητες καθυστερήσεις, ξεχνάνε συμπληρωματικές παραγγελίες που δόθηκαν εκ των υστέρων, προσωπικό άπειρο που δεν ξέρει την δουλειά και έτυχε να έρχονται πελάτες στις 12:30 το βράδυ και να τους λένε ότι κλείνουν!!
Καλοκαίρι.
γενικα αυτό γινόταν, Μιχάλη λόγω του συνωστισμού , Λαϊκό προσκύνημα όλη τη μέρα, αλλά σήμερα :frown: .... 4 τραπέζια στα 50 , 60 καιγωδεξερώποσα έχει... φαντάσου ότι ζητήσαμε δεύτερη πίτσα και μας ήρθε σε 4-5 λεπτά :eek: !!!!!

Η Χαλκιδική είναι «άδεια» για τα δεδομένα της. Και στη θάλασσα ήταν πολύ χαλαρά , φαντάσου στις 12 το μεσημέρι βρήκαμε ομπρέλα κ ξαπλώστρες στην πρώτη σειρά , άλλες χρονιές 10 το πρωί έβρισκες στην 3-4 σειρά και αν ......
Πάντως τα μέτρα τα τηρούν (μάσκες) και τηρούνται οι αποστάσεις. ;)
 





ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.165
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top