Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.882
Reaction score
20.368
Ευτυχώς που δεν παρατήρησες καλύτερα τη φώτο γιατί μετά θα με "μάλωνες" όχι μόνο επειδή τρώω πολύ..... 😂😂😂😂
Ρε καριόλη, έφαγες στο Moondog's = είσαι στη Λευκωσία και δεν μίλησες για να βρεθούμε;:o:o:biggrin: Τι καριόλης που είσαι ρε...:roflmao:
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Ρε καριόλη, έφαγες στο Moondog's = είσαι στη Λευκωσία και δεν μίλησες για να βρεθούμε;:o:o:biggrin: Τι καριόλης που είσαι ρε...:roflmao:
αχαχαχαχα καταδρομικη ρε φίλε για να δω τη μανούλα.... Πρωί ήρθα, μεσημέρι έφαγα moondogs, βράδυ με πήγε η αδερφή στο Λυθροδοντα για μεζέδες και με το πρωτο πρωινο έφτασα Αθήνα... Next time υπόσχομαι θα τα πούμε!
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.882
Reaction score
20.368
αχαχαχαχα καταδρομικη ρε φίλε για να δω τη μανούλα.... Πρωί ήρθα, μεσημέρι έφαγα moondogs, βράδυ με πήγε η αδερφή στο Λυθροδοντα για μεζέδες και με το πρωτο πρωινο έφτασα Αθήνα... Next time υπόσχομαι θα τα πούμε!
Είσαι ένας προδότης, Ιούδας Ισκαριώτης! Όλο "την επόμενη φορά" λες και κάθε φορά, έρχεσαι, τρως και φεύγεις. Ντροπή σου, ρε! :biggrin:
 


Μηνύματα
3.045
Reaction score
10.110
Έχει ξεφύγει η Κάλυμνος
Είσαι ένας προδότης, Ιούδας Ισκαριώτης! Όλο "την επόμενη φορά" λες και κάθε φορά, έρχεσαι, τρως και φεύγεις. Ντροπή σου, ρε! :biggrin:
Οκ την επόμενη φορά θα έρθει και θα φύγει νηστικός …. Τι καταλαβες τώρα ; :lol:
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.144
Reaction score
26.717
Έχεις αποτέλεσμα;
Έχω και βέβαια έχω. Το είχα ξανακάνει το 2002 για χρόνια, πήγα και γυμναστήριο και αναγκάστηκα να αγοράσω καινούργια ρούχα γιατί ήμουν σαν να φορούσα του μεγάλου μου αδελφού. :laugh:
Είχα πει έτσι θα πάει από δω και μπρος, μα λίγα χρόνια μετά άρχισε να μπαινοβγαίνει η μάνα μου στα νοσοκομεία και γύριζα τη νύχτα σπίτι και την έπεφτα με λύσσα σε σάντουιτς και τοστ και ο,τι άλλο τζανκ φουντ έβρισκα. Εθισμοί που δύσκολα κόβονται.
Τώρα όμως ξανάρχισα και δεν καταπιέζομαι καθόλου να ξέρεις. Άλλωστε ήταν τόσους μήνες κλειστές οι ταβέρνες, αλλά και τώρα που κάποιες λίγες βραδυές πάμε, τρώω και πίνω αδίστακτα και χωρίς τύψεις!
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.882
Reaction score
20.368
Οκ την επόμενη φορά θα έρθει και θα φύγει νηστικός …. Τι καταλαβες τώρα ; :lol:
Κατάλαβα ότι "πίσω έχει η αχλάδα την ουρά"! Την επόμενη φορά θα "παίξει" ομαδικό φαγοπότι μετά ακρόασης μουσικής!
 













Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.591
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top