Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.408
Reaction score
50.364
:roflmao:

Στα σοβαρά τώρα, είναι οι κλασικές πλέον Potato twisters του Fridays.
Η συνταγή.
- εμένα η λατρεία μου είναι τό μπιφτέκι τους και ειδικά ο τρόπος ψησίματος , οι twisters επίσης ... όσο δε κατεβαίνεις χαμηλά τόσο πιο "ζουμερες" γίνονται ... τέλος πάντων τσόντα έγινε τό νήμα ... back to subsect ...

IMG_20211205_182712.jpg
 













xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.626
Reaction score
83.105
Πιο καλα απ ολους παντως περασε ο @xfader , τι ωραια με τα πεθερικα την εβγαλε! 8-) :roflmao::rolleyes:
( δε πιστευω να λεγες κι τιποτα «μπαμπα-μαμα» κλπ, αυτο ν ακουσω και τι στον κοσμο...!»
Δεν έχω πει ποτέ τέτοιες λέξεις. Ακόμα και τους γονείς μου τους φώναζα με το όνομά τους από μικρός.
Τα πεθερικά πληρώνουν πάντα οπότε υπάρχει και ένα θετικό. :biggrin:
 


Μηνύματα
303
Reaction score
432
Δεν έχω πει ποτέ τέτοιες λέξεις. Ακόμα και τους γονείς μου τους φώναζα με το όνομά τους από μικρός.
Τα πεθερικά πληρώνουν πάντα οπότε υπάρχει και ένα θετικό. :biggrin:
Ρε σεις τι ψυχολογικα εχετε και δε φωναζετε μαμα και μπαμπα τους γονεις σας;;

Και η γυναικα μου την μαμα της με το ονομα της την φωναζει....Τραγικο το θεωρω....

Μαμα. Μπαμπα. Τελος. Universal. Θα πρεπει να θεωρειστε παρανομοι οπως οσοι δεν εχουν απο 2 σαμπς και πανω.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Δεν έχω πει ποτέ τέτοιες λέξεις. Ακόμα και τους γονείς μου τους φώναζα με το όνομά τους από μικρός.
Τα πεθερικά πληρώνουν πάντα οπότε υπάρχει και ένα θετικό. :biggrin:

καλα κοιταξε, ενταξει, σ αγπαω σ εκτιμαω αλλα τραβηγμενο να μη λεω τους γονεις μου μαμα μπαμπα αλλα με τα ονοματα τους, παντα μαμα μπαμπα τους λεω.

αλλα τα πεθερικα δεν παιζει ποτε, να τους λεω μπαμπα μαμα στον αιωνα...ουτε καν κυριε ταδε η κυρια ταδε που ακουω να λενε, ουτε αυτο παιζει, οσο μπορω το αποφευγω να τους εκφωνω η να τους φωναζω, στη χειροτερη με τα μικρα τους.
 
Last edited:



Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.182
Reaction score
27.655


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.091
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top