Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;







Μηνύματα
20.071
Reaction score
14.368
ενα ψυχολογικό νιώθω πως υπάρχει με τις αγαπημένες μπάμιες, αμα ξεκινήσετε ορισμένοι τις επισκέψεις στους ψυχολόγους, εγώ δεν ξερω τίποτα....
Βρε ας ξεκινήσουν/με με τις μπάμιες και…..θα βρουνε/με κι άλλα «δύσπεπτα» στο «δρόμο «…. :biggrin:
Έχετε σχέση με την περιοχή;
Κι εγώ έχω σχέση με την περιοχή.Εμένα δυο παράλληλους δρόμους παραπάνω…( 1 week ) αλλά τότε ήταν όλα κλειστά!
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.007
Reaction score
41.171
Πες τα βρε χιονάτη , ότι και να τους βάλεις, το ένα τους βρωμάει, το άλλο τους ξινίζει.
Καθίστε φρόνημα γιατί δεν θα ξανά ποστάρω τίποτα από όλα αυτά τα ωραία που τρώω :roflmao:

Σήμερα έχει μπιφτέκι μουσκαρίσιο με ρύζι, έχω και πολύ ωραίο ψωμάκι ζέας, αλλά και τζατζίκι
IMG_20230609_135052.jpg
 


Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Πες τα βρε χιονάτη , ότι και να τους βάλεις, το ένα τους βρωμάει, το άλλο τους ξινίζει.
Καθίστε φρόνημα γιατί δεν θα ξανά ποστάρω τίποτα από όλα αυτά τα ωραία που τρώω :roflmao:

Σήμερα έχει μπιφτέκι μουσκαρίσιο με ρύζι, έχω και πολύ ωραίο ψωμάκι ζέας, αλλά και τζατζίκι View attachment 294809
Το γυαλί? Δικό σας κύριε?
 







Μηνύματα
14.820
Reaction score
20.310
Τη γλύτωσες γιατί πετάχτηκε ο άλλος. :)




Πότε θα πάμε μια Υμηττό να με βάλεις τα γυαλιά?
όποτε θες, με τον ήλιο που έχει θα φοράς όλη μέρα

λογικά αμά πάμε για έναν διπλό εσύ προλαβαίνς να κανς 3πλό εκτός αν σου χει λείψει να κανς καζούρα που βαριανασαίνω , πάτα μαρή τριαθλήτρια και τέτοια
 




Staff online

  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.501
Members
37.876
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top