Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;








Μηνύματα
27.430
Reaction score
25.555
Τόχεις ξεφτυλίσει στην ρίγανη ρε κιαρατά .
Θα μπορούσαν να λείπουν τα πάντα γύρω από τον ντάκο. Αχρηστα είναι . Ντάκος , λίγο λαδάκι , αλλάτι πιπέρι ,τέλος.
Τα άλλα δεν καταλαβαίνω τι είναι.
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.617
Reaction score
42.883
Την δεύτερη φωτό λέω, άχρηστε.
Δεν το κατάλαβα γιατί δεν ήσουνα σαφής.
Είναι γεμιστά μανιτάρια, η γέμιση είναι μυστική συνταγή
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.617
Reaction score
42.883
Μανιτάρια τρώω ευχαρίστως. Ιδίως σε μανιταρόπιτα της κυράς με μπέικον , τυριά και διάφορα άλλα.
Μανιφικ .
Μη τη ξανά φας αυτή τη πίτα, θέλει να σε ξεκάνει και το κάνει με τρόπο :lolsign:
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.677
Reaction score
38.138
με αυτα και με τα αλλα πεινασα, ποιο μελος θα μου παρεχει τροφη μεχρι να πληρωθω ξανα...γιατι τωρα που σταματησα να αγοραζω δισκους, αγοραζω ρουχα...και οπως καταλαβατε μου τελειωσαν τα λεφτα (τι πιο συνηθες) . :beach:
 


Μηνύματα
27.430
Reaction score
25.555
Δεν ψωνίζω από τέτοιες αηδίες ρε χαμένε.
Κοίτα εσύ είσαι βλάχος , μπαστουνόβλαχος θα έλεγα. Το ίδιο είναι και ο ear. Αυτός λίγο πιό βόρεια εσύ λίγο πιό νότια.
Αμφότεροι δεν τρώτε γκουρμεδιές όπως το σαλάμι ας πούμε. Ποιό ? το σαλαμάκι , προιόν ωρίμανσης αέρος. Ρε ! πάτε καλά? Δεν υπάρχει πιο υγεινό αλλαντικό από αυτό.
Τι να μου πείς τώρα εσύ για efood και μπάμιες κι αηδίες . Ασε με παιδάκι μου και πεινάω .
Είμαι ανάμεσα σε σάντουιτς με σαλάμι , γκούντα , μαγιονέζα ή lurpac και μαρούλι , ή ξέρω γω κανά ντάκο περιποιημένο στα γούστα μου με φέτα βαλμά , μισό κιλό , λάδι του φίλου μου του Βασίλη , εξαιρετικό , και ντομάτες Κρήτης 600 γραμμάρια έκαστη , που την κόβεις και μυρίζει ντομάτα όλο το τετράγωνο.
Ασε με σου λέω , ολική καταστροφή , τα πήρα όλα στη μασχάλη . :roflmao:
Φορτηγατζής mode off .
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.677
Reaction score
38.138
..... τροω ανετα τις τελευταιες 2 σελιδες του φορουμ + 1 γιαουρτακι στο τελος. 8-)
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.617
Reaction score
42.883
Πάω για ύπνο Μάρκου να χωνέψω το μπρόκολο και τα κολοκυθάκια.
Καλή όρεξη!!
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.710
Μηνύματα
2.873.295
Members
37.935
Νεότερο μέλος
dimos22
Top