Τι χαζεύετε στη tv τώρα?

Μηνύματα
18.923
Reaction score
13.302
Το ακούω πολλές ώρες την ημέρα, και σαν background σε ό,τι κάνω. Επίσης με το ποδήλατο (δεν έχει αναμετάδοση εδώ κάτω, μέσω data από το κινητό, σε αυτή την περίπτωση).
 

D

Deleted member 50795

Guest
Αν υπήρχαν κάνα δυο ακόμα τέτοιοι σταθμοί, με πανελλαδική εμβέλεια και ποιότητα σήματος …δε θα άκουγα σχεδόν τίποτα άλλο.:thumbsup:
μονο ράδιο.( μακάρι να ξαναγυρίσει)
 

Μηνύματα
18.923
Reaction score
13.302
Εδώ μόνο από internet ακούω ράδιο, ανάμεσα και πολλούς ξένους σταθμούς. Οι τοπικοί, ελάχιστα με ενδιαφέρουν και συγκινούν.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.319
Οι τοπικοί, ελάχιστα με ενδιαφέρουν και συγκινούν.
Αφού όλοι οι σταθμοί παίζουν σακεντέλικ κρητικοτράνς (έτσι ακούγεται στα αυτιάμ η μουσική αυτή) ειδικά τη περίοδο που έζησα εγώ στα Χανιά έπαιζαν συνέχεια
 


D

Deleted member 50795

Guest
Αφού όλοι οι σταθμοί παίζουν σακεντέλικ κρητικοτράνς (έτσι ακούγεται στα αυτιάμ η μουσική αυτή) ειδικά τη περίοδο που έζησα εγώ στα Χανιά έπαιζαν συνέχεια
γιατί εδώ πάνω τι παίζουν πέρα από κλαρίνο ? :tongue:
πριν ανοίξω το ράδιο, χαμηλώνω την ένταση …μη κάψω κάνα tweeter.. :geek:
 






Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Πολύ @ρχιδάτη γκόμενα πάντως η Ελένη. Σε αντιίθεση με τη προχθεσινή τρανς, της Ελένης το ένα @ φαινόταν. Βέβαια, της προχθεσινής φαινόταν το πουλάκι, κάθε μια έχει τη χάρη της λοιπόν! Και αμέσως μετά έρχεται μια κοπελίτσα σαν τα κρύα τα νερά και της έβγαλαν το λάδι για να τη περάσουν. Εμ, δεν είχε @@ για να τη περάσουν αμέσως...

Θυμάμαι στη δεκαετία του 90 όπου στην εκπομπή "τα παιδιά της νύχτας" έκαναν καλλιστεία για τρανς και γελούσαμε. Πόσο άλλαξαν οι καιροί.
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.319
Εψές έκανε σαν βούρλο η μονοφρυδι, μου τη έδωσε στα νεύρα.
Γιατί τη διώχνουν?
 







Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.189
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top