Το Σύστημά μου...

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Το Σύστημά μου...

Υπερηλιξ ακατανομαστος ειναι ...μονο ενας

Οντως τα Kef επαιξαν εξαιρετικα.
Ζυγισμενα ηχεια,ξεχναγες ποιον ειχες διπλα σου και απολαμβανες μουσικη
 

Μηνύματα
27.206
Reaction score
25.181
Απάντηση: Το Σύστημά μου...

Ακούσαμε με τον υπερήλικα (με δικά του σεντιά) στην περσινή (2010) έκθεση τα Kef ref 207(?) με λοιπό σύστεμ της maranz (αρκετά χρήματα οι μονομπλόκ τελικοι) και έπαιξε υπέροχα (για τα γούστα μου, ας μιλήσει κ ο ακατονόμαστος εκ Κορίνθου).

Ο χώρος ήταν -το λιγώτερο- παράξενος. Αμέσως μετά ακούσαμε το ίδιο υλικό σε άλλο σύστεμ -αρκετά φθηνότερο- και ήταν κάτι παραπάνω απο εμφανές το ποσό της πληροφορίας που εχάθη, η έλλειψη τονικής ισορροπίας κλπ.

Η ευχέρεια διαχωρισμού των οργάνων, η αβίαστη ροή κ η έλλειψη μπουμαρίσματος χαμηλά -σε τόσο μικρό χώρο- ήταν τα στοιχεία που με γοήτευσαν στο Kef.

Σίγουρα θάθελα να το ακούσω στο χώρο μου ή στο Χώρο σου αγαπητέ Μάνο, ειδικά αν κάμεις τη μάζωξη στις 29/1...ζητάω πολλά?

Εν κατακλείδι, να χαίρεσαι τις μουσικές σου περιπλανήσεις με το εξαιρετικό σου σύστημα και έχεις τις ευχές μου για υγεία το 2011!

Eίσαι βλάκας και άσχετος ,
είσαι το ίδιο'
είσαι το ίδιο









είσαι το ίδιο .
Αμάν πια βαρέθηκα να σε βρίζω,....:142:
 

Μηνύματα
1.740
Reaction score
869
...........

ο Μάνος έχει και μία συλλογή απο DIY ντακ και ψηφιακούς ενισχυτές...βάλτα βρε κ αυτά!!!:137:
... θα κοιτάξω μήπως ανεβάσω και το 2_ο σύστημα... του σαλονιού... κάτσε γιατί τραβάω κάτι 9-7 καθημερινά και κοντεύω να τα παίξω... :140:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.544
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top