Το επομενο DVD player μου θα ειναι....

To DVD που θελω ειναι το....

  • Pioneer 868/575

    Votes: 0 0,0%
  • Philips 900

    Votes: 0 0,0%
  • Onkyo 1000

    Votes: 0 0,0%
  • Κινεζικο upconverting(Υamakawa,Bravo etc)

    Votes: 0 0,0%
  • Θα αγορασω DVD-R

    Votes: 0 0,0%
  • Αλλο

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    38

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Εμπρος λοιπον!
Ας τα βγαλουμε ολα στην φορα! :D
Ποιο απο την λιστα σας εκφραζει ως η επομενη επενδυση σας?


Παρακαλω σχολιαστε!
 

Μηνύματα
431
Reaction score
4
Επειδή α) θέλω να ακούω πολύ καλά τη μουσική, β) να βλέπω επίσης πολύ καλή εικόνα, γ) όταν έχεις απαιτήσεις πρέπει να δίνεις κάτι παραπάνω χωρίς να το παρακάνεις δ) προτιμώ επώνυμα μηχανήματα, γιαυτούς αποκλειστικά τους λόγους επιλέγω τα 2910/3910 και με αυτή τη σειρά προτίμησης. Βέβαια αφού πιστώ ότι και το 2910 "παίζει" απροβλημάτιστα dual layer εγγράψιμα DVDRs.
 


Μηνύματα
15.072
Reaction score
20.887
εγω παλι τη συμπαθεια μου στα πιονερια δεν μπορω να την κρυψω. Δεν εχω λογικα επιχειρηματα παρα μονο εμπειριες πιονεροplayers σε σπιτι καιαυτοκινητο. πιστευω οτι αν δεν ειναι κορυφη (πιθανοτατο) ειναι σιγουρα πολυ ψηλα και δεν πανε χαμενα τα φραγκα.
 



Μηνύματα
944
Reaction score
50
Καλό μήνα!

Το επόμενο Player μάλλον θα είναι Denon 2910, και λέω μάλλον γιατί θέλω να πιστώ για την απόδοσή του και σε μουσική αναπαραγωγή.

Σίγουρα δεν είναι ότι πιο σωστό αλλά λόγω μή δυνατότητας για αγορά 2 συσκευών (CD & DVD) θελώ να πάρω ότι πιο καλό μπορούν να αγοράσουν τα χρήματα που διαθέτω.
 





Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Ψήφισα "άλλο" γιατί σκέφτομαι σοβαρά την περίπτωση ενώς HTPC
Αν καταλήξω σε φυσιολογική αγορά DVDp, θα περιμένω λίγο καιρό για κάποιο μοντέλο με DVi, SACDp & DVDAp και σε τιμή ΟΧΙ πάνω από 400 ευρώ.

Με "τρώει" λιγάκι η περίπτωση PIONEER γιατί έχω ακούσει γενικά καλά λόγια για την αξιοπιστία της, και δεν αποκλείω την περίπτωση να κινηθώ προς τα εκεί.

Θα δούμε...........
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Θα ψάξω για DVD-R
Αντρέα έχω καμιά δεκαριά DVDRs dual layer. Θες να έρθω από εκεί ή να συναντηθούμε στο δρόμο -δεδομένου ότι μένουμε σχετικά κοντά- να σου δώσω να τα δοκιμάσεις;
Να τα δοκιμασετε και μετα να γραψετε και τα αποτελεσματα ΕΔΩ
 


Μηνύματα
2.886
Reaction score
50
Κι εγώ για 2910 σκέφτομαι... καμιά άποψη για μουσική αναπαραγωγή CD του συγκεκριμένου player?
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.652
Μηνύματα
2.870.366
Members
37.933
Νεότερο μέλος
daemon76
Top