Το καφενείο των φιλόζωων




Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Λες εκειό που΄χει απόξω το κοπελάκι και τον κάτη?
Το έχει.
Αυτο που 'βαλα στο συνδεσμο - απου 'ναι και "δικο" μας - ειχα ανεβασει κανα δυο τραγουδια τους στο γιουτουμπ και αμα τους ζητησα την αδεια μου 'πανε να τα κατεβασω (πολυ ευγενικα ... )

τωρα το ξανοιγω στο discogs και θωρω κανει 80 ευρουλαρες ... μηπως να το σκοτωσω ? εχω και το ρευμα απλερωτω ...
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Εγώ χθες βρήκα στο Spotify τα πολιτικά του Μικρούτσικου (η γη θα γίνει κόκκινη, είναι ένας άνθρωπος που τον μποδίζουν να βαδίζει, κλπ) και τα ακούω όλη μέρα! 8-)
Ακου και την "Καντατα για την Μακρόνησο".
 


A

AKARL

Guest
Εγώ χθες βρήκα στο Spotify τα πολιτικά του Μικρούτσικου (η γη θα γίνει κόκκινη, είναι ένας άνθρωπος που τον μποδίζουν να βαδίζει, κλπ) και τα ακούω όλη μέρα! 8-)
Ακου και την "Καντατα για την Μακρόνησο".
Όχι Κώστα, θα γίνεις σαν κι αυτόν! :p
Μην ανησυχείς αγαπητέ, επί της ουσίας ουδέν θα αλλάξει. ;)

Θα συνεχίσει να μας τα κάνει τσουρέκια με τα ενεργά και τα Χυπέξ ως την, κατά Χέγκελ, τελεολογική ολοκλήρωση του προτσές της εξελικτικής πορείας των συσκευών αναπαραγωγής μουσικής υψηλής πιστότητας.

Με αντίστοιχη επιχειρηματολογία διαλεκτικού υλισμού θα υποστηρίζει την καταλυτικά απελευθερωτική επίδραση, για την εργατική τάξη, του σποτιφύ το οποίο διαμέσου της ριζοσπαστικοποίησης των δομών διανομής και πρόσβασης στη μουσική θα επιφέρει καίριο χτύπημα στις αντιδραστικές δυνάμεις του μονοπωλιακού κεφαλαίου των δισκογραφικών πολυεθνικών οι οποίες, μέσω των υλικών φορέων αποθήκευσης της μουσικής (δίσκοι και σιντί), διαιωνίζουν το σάπιο ταξικό σύστημα που αποκλείει από την απόλαυση της μουσικής πλατιά λαϊκά στρώματα εργαζομένων και φοιτητών.

Σύντροφε ΕΑΡ VENCEREMOS!

 



Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.358


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.658
Όχι ότι είναι καλύτερα, αφού το σκυλάκι δεν ζει, αλλά δεν είναι τουλάχιστον η φρίκη που διαδόθηκε.
 

Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.358
Αν και θα μπορουσαν καποιοι να το εχουν κανει ε...; αν και δεν νομιζω οτι το σκυλι θα κραταγε την κροτιδα στο στομα του... τι να πω... δεν ξερω....
 


Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.358
ταράχτηκα και εκνευρίστηκα τόσο πολύ ............
Ε μα... λογικο δεν ειναι;
στο μεταξυ ρε παιδια τουτη εδω η lacta πιανει ακριδες.. . Εχει πιασει τρεις και το φοβερο... εχει φαει δυο .... ειναι λογικο;
 






ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top