Το καφενείο των φιλόζωων


Μηνύματα
1.365
Reaction score
4.593
Επειδή βαρέθηκα να μου την κοπανάνε τα 2 λιοντάρια (zikzikοσκυλα) που έχω σκέφτομαι να αγοράσω το παρακάτω.
Το έχει/είχε κάποιος να μου πει αν κάνει δουλειά η όχι? Αν υπάρχουν προτάσεις για κάτι άλλο ευπρόσδεκτες.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
Αααα, αυτές είναι απάνθρωπες λύσεις. Φέρ' τα πίσω. :p

Ένα σκάρτο μου έμεινε (μικρούλι και μεγάλη κότα), ο Viggo 2 χάθηκε.
Η μαμά τσακίστηκε ή την χτύπησε αυτοκίνητο, κόστισε ο κούκος αηδόνι να τη ράψουν και να της βάλουν το γόνατο στη θέση του και της έμεινε κουσούρι. Καλύτερα μάλλον, για να μην τρέχει και ξανατσακιστεί... :)

20220213_170824.jpg


Αυτή αριστερά έμεινε.
 



Μηνύματα
1.365
Reaction score
4.593
Ένα σκάρτο μου έμεινε (μικρούλι και μεγάλη κότα), ο Viggo 2 χάθηκε.
Ο Viggo έχει γίνει η μασκότ των εγγόνων μου και των πιτσιρικάδων του χωριού (Έχουν δημιουργήσει μόνιμη εξέδρα).
Ο λόγος? κάθε φορά που την κοπανάνε βγαίνουν από την αυλή σπινάροντας και ενώ ο spendor πάει ευθεία ο Viggo στρίβει σπινάροντας δεξιά σε γωνία 90 μοιρών και 1 στις 3 φόρες πέφτει με τις μπάντες στον τοίχο του γείτονα.
 






abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.617
Το 2007 αναμείχθηκε στο σκάνδαλο των δομημένων ομολόγων. :rolleyes:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.617
Πριν 2 εβδομάδες διεγράφη από την Νέα Δημοκρατία,

έπειτα από ομολογία του περί εξαγοράς ψηφοφόρων στις εκλογές του 2007. :rolleyes:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.617
Είναι παντρεμένος με την Ιλεάνα Έβερτ, κόρη του Μιλτιάδη Έβερτ. :rolleyes:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.617
Στις εκλογές του 2009 δεν συμπεριελήφθη στα ψηφοδέλτια της Νέας Δημοκρατίας, καθώς ο Κώστας Καραμανλής τον θεώρησε υπεύθυνο για το σκάνδαλο της Μονής Βατοπεδίου. :rolleyes:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.617
Κυρίες και κύριοι, είναι ο Πέτρος Δούκας!
 

Μηνύματα
975
Reaction score
2.119
Συγχαρητήρια στο σοφό λαό που τον εξέλεξε. Καλά, όχι ότι οι Θεσσαλονικείς τα πήγαν καλύτερα στις τελευταίες δημοτικές εκλογές.
 

Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΤΕΛΗΞΕ Ο ΘΗΛΥΚΟΣ ΚΥΚΝΟΣ.....

 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Για πρώτη φορά σύλληψη για κακοποίηση σκύλων, με εντολή Θεοδωρικάκου -Συνελήφθη ο αντιδήμαρχος Σπάρτης

Να σημειωθεί ότι η δίωξη είναι σε βαθμό κακουργήματος και όχι απλώς πλημμελήματος σύμφωνα με τον νέο νόμο 4830/2021. :thumbsup:

 

Μηνύματα
1.613
Reaction score
2.247
Για πρώτη φορά σύλληψη για κακοποίηση σκύλων, με εντολή Θεοδωρικάκου -Συνελήφθη ο αντιδήμαρχος Σπάρτης

Να σημειωθεί ότι η δίωξη είναι σε βαθμό κακουργήματος και όχι απλώς πλημμελήματος σύμφωνα με τον νέο νόμο 4830/2021. :thumbsup:

Πω ρε φίλε θα τον γ@μι@@υν..
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.615
Μηνύματα
2.868.122
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top