Το καφενείο των φιλόζωων








Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
Από κάτω προς τα πάνω.
Borita, Accel, Boris.
Η προηγούμενη οικογένεια.

Τώρα έχω μόνο την μπούκυ. Καμία σχέση με τα προηγούμενα , εννοώ από πλευρά συγγένειας. View attachment 183455
Εντυπωσιακά πολύ και ο Boris κούκλος!!!
Βρες μια φωτογραφία μαζί τους...
Ψάξε... :dance:
 





Μηνύματα
27.198
Reaction score
25.153
Ολα μου τα σκυλιά ήταν καλά . Επαιρναν πολλή αγάπη. Ιδίως ο μπόρις που ήταν και ο πρώτος της αγέλης.
Μετά ήρθε η Luci lou , αυτό το μαύρο ημίααιμο που φαίνεται σε μία φωτό , το βράδυ, μετά ήρθε η borita και μετά με την γέννα μας προέκυψε ο Accel. Ο πιο αγαπησιάρης από όλους. Ο αγκαλίτσας , ο γουτσου γουτσου. Αυτό , δεν ήταν καυκάσου! Γατί ήταν σε σώμα καυκάσου. Τέτοιο γουτσου γουτσου , και μαμακια σκύλο δεν είχα ξαναδεί.
Γιος της boritas και του Boris , και οι δύο γνήσιοι ποιμενικοί καυκάσου , μιλάμε έτρεμε το σύμπαν.
Ο Accel , ήταν αγκαλίτσας. Τον είχε καλομάθει και η κυρά , η δικιά μου, ε! απόγινε.
Βαριόταν να βγεί να γαυγίσει έξω στον ήλιο .! Γαύγιζε από κάτω στην πυλωτή. Μετά μου χάλασε και τους άλλους. :lolsign:
Χωρίς να είναι ακριβώς τεμπέλης , ήταν τεμπελόσκυλος ο κιαρατάς. Πάντα του έριχνε φάπες ο πατέρας του ο μπόρις γιατί αργούσε να σηκωθεί και να γαυγίσει. Αστα έργα απίστευτα . Είχαν πάρα πολλή πλάκα.
Οταν είχε ενηλικιωθεί ο accel και πήγαινε να γαυγίσει στην πόρτα , του την έπεφτε ο boris , , αλλά μετά γινόταν το ανάποδο.
Τσόγλανος ο μικρός. Τα χώριζα γιατί αρπάζονταν μεταξύ τους. Βλαμένα.
Οταν ήταν στο πίσω μέρος του κήπου και άκουγαν κάτι από μπροστά , έτρεχαν όλα μαζί κάνοντας κάτι σαν σεισμό .

Σκέψου ποδοβολητό τριών καυκάσου να τρέχουν να δουν τι έγινε.
Τα απόλαυσα τα σκασμένα πάρα πολύ. Τα αγάπησα και τα αγαπάω όπου και αν είναι , πλέον.
Καλά , όπου κι αν είναι , εδώ σε μένα είναι , στο πίσω μέρος του κήπου , όλα εδώ είναι .
Δεν θα άφηνα ποτέ τα παιδιά μου να πάνε κάπου αλλού. ...
 




abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.567
Reaction score
94.433


Μηνύματα
29.198
Reaction score
23.229
@JOHN MARKOU ρε Γιάννη μπράβο που τα ανέβασες ρε, να σε ρωτήσω θέλω.
Έχουμε ένα θηλυκό καυκάσιο τώρα κοντεύει τα 2 χρονών.
ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ:

ΒΟΥΡΤΣΙΣΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΩΣ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΗΝ

ΣΤΟΥΣ ΚΟΠΡΟΥΣ ΤΟΥ ΖΙΖΙΚ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΑ..... :D
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.487
Reaction score
30.864
Κακούργημα η δολοφονία ζώων

 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.553
Μηνύματα
2.864.218
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top