Το πρωτοσέλιδο της ημέρας

Μηνύματα
1.895
Reaction score
786
Η αληθεια ειναι πως οντως ειναι εμετικο και αμφιταλαντευτηκα αν επρεπε να το ποσταρω.

Απο την αλλη ομως, δεν μπορουμε απλα να κλεινουμε τα ματια σε κατι τετοια και να κανουμε πως δεν τα βλεπουμε.
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Η αληθεια ειναι πως οντως ειναι εμετικο και αμφιταλαντευτηκα αν επρεπε να το ποσταρω.

Απο την αλλη ομως, δεν μπορουμε απλα να κλεινουμε τα ματια σε κατι τετοια και να κανουμε πως δεν τα βλεπουμε.
Πιστεύω πως χρειαζόταν. Είναι ξύπνημα.
Δεν θα διαφωνήσω ως προς τη σωστή πρόθεση πίσω από την ανάρτηση από την άλλη είμαι τελείως απαισιόδοξος ότι μπορεί να ξυπνήσουν αυτοί στους οποίους απευθύνεται.
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.965
είμαι τελείως απαισιόδοξος ότι μπορεί να ξυπνήσουν αυτοί στους οποίους απευθύνεται.
Είναι και σχετικά πολλοί! >:(

Πουλάει περίπου 3.000 φύλλα κάθε μέρα.
 


spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.340
Reaction score
30.714
Ποινική δίωξη για το χυδαίο πρωτοσέλιδο της «Ελεύθερης Ώρας» ζητά Το Παρατηρητήριο για τον ρατσιστικό και φασιστικό λόγο στα ΜΜΕ

Το Παρατηρητήριο ζητάει να ασκηθεί δίωξη εναντίον της εφημερίδας για παράβαση του νόμου 4285/2014 (αντιρατσιστικός νόμος) δεδομένου ότι το πρωτοσέλιδο προτρέπει σε πράξεις βίας εναντίον όλης της κοινότητας ΛΟΑΤΚΙ. Επιπλέον, καλεί το Πειθαρχικό της ΕΣΗΕΑ να εξετάσει το συγκεκριμένο δημοσίευμα και να πράξει τα δέοντα.
 




Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
- νομίζω πως με τα δεδομένα της συγκεκριμένης εφημερίδας και αυτό το πρωτοσέλιδο , το εν λόγω φύλλο θα γίνει συλλεκτικό



 


Μηνύματα
1.123
Reaction score
725


Φοβήθηκαν καταλάθος μην τον καταρριψουν οι Τούρκοι και εξαφανιστηκαν...που θα ξαναβρουν τέτοιο κελεπούρι.
 

Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.717
Reaction score
10.524
Εκεί που πέταξε ο ηγέτης μας :gotcha: δεν γίνονται παρενοχλήσεις.
Να μην πιάσουμε το θέμα των ''παρενοχλήσεων'' γιατί οι τσολιάδες θα πάθουν εθνικιστικό εγκεφαλικό
 



Μηνύματα
1.123
Reaction score
725

Ο Χιος μπορεί άλλες φορές να λασκάρει η βίδα όμως και με ποιους δεν τα έχει βάλει,αυτό του το παραδέχομαι.
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.170
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top