Το σινεμά του "Ρόδου"


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.443
Δεν υπάρχουν μικρά JBLια με μεταλλική βάση (να αλλάξει και τα SB :D );
 


Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
μεγεια σου Γιάννη.Αν μου ειχανε αφήσει λεφτά οι κυβερνώντες κι εγω θα χτύπαγα κανενα JVC.Αυτος που μου εχει μείνει είναι ο 700αρης που ειδαμε με τον Ηλία στον Μπαμπη Κολέζα,πραγματικα μαυρο κατράμι και ο χωρος δεν ειναι και ο ο ιδεώδης εκει αλλα το μαύρο μας ειχε ρίξει τα σαγόνια.
 









rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.151
Reaction score
93.263
Χλωμό...Να το πάμε αλλιώς: τα control one αντέχουν στις εντάσεις που παίζει για παράδειγμα ο Δημήτρης;;
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.443
>:(>:(>:(







Πιστεύω πάντως πως στον κανονικό και πολύ όμορφο χώρο σου, θα έπαιζες καλύτερα με τα presence του CX-A5000 που θα είναι, εκτός απο αρτιότερα στην αναπαραγωγή κάθε νόρμας ήχου, πιό σωστά αισθητικά. Θα αναπαράγουν κάθε θρόισμα φύλλου, κάθε πουλάκι που τιτιβίζει, κάθε αστραπή, κεραυνό και πυροβολισμό με ακρίβεια και ηγεμονική παρουσία.
Αυτά τα ολίγα είχα να πω και νίπτω τας χείρας μου για το αντιαισθητικό και ιδιαίτερα αμφίβολο αποτέλεσμα της εγκατάστασης Ατμού (vapor (ware)).
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Αυτά;

από πίσω είναι όπως στη φώτο, βγάζεις το έλασμα που έχει αν δεν κάνει και βιδώνεις κάτι άλλο στη θέση του. Το bass reflex τo μπουκώνεις με σφουγγάρι.

20160127_165641.jpg
 

profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
αν τελικά πας σε Behringer θα έλεγα τον DSP ... tweak heaven :D
εκτός αν σε καλύπτουν τα ρυθμιστικά του/των προ που θα έχεις.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.151
Reaction score
93.263
Το ψάχνω, αλλά νομίζω ότι τα ρυθμιστικά του Yamaha 5100 είναι παραπάνω από αρκετά, ενώ εκεί που πάσχει (στη ρύθμιση του sub) έχω το Velodyne SMS-1.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.151
Reaction score
93.263
>:(>:(>:(
Πιστεύω πάντως πως στον κανονικό και πολύ όμορφο χώρο σου, θα έπαιζες καλύτερα με τα presence του CX-A5000 που θα είναι, εκτός απο αρτιότερα στην αναπαραγωγή κάθε νόρμας ήχου, πιό σωστά αισθητικά. Θα αναπαράγουν κάθε θρόισμα φύλλου, κάθε πουλάκι που τιτιβίζει, κάθε αστραπή, κεραυνό και πυροβολισμό με ακρίβεια και ηγεμονική παρουσία.
Αυτά τα ολίγα είχα να πω και νίπτω τας χείρας μου για το αντιαισθητικό και ιδιαίτερα αμφίβολο αποτέλεσμα της εγκατάστασης Ατμού (vapor (ware)).
:laugh::laugh::laugh:
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.049
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top