Το σύστημα μου (pmc)


Μηνύματα
3.652
Reaction score
5.462
Έχω βάλει τώρα parov stelar σε ένταση 0,0001 και ακούω τέλεια και η οικογένεια κοιμάται στο άλλο δωμάτιο χωρίς να την ενοχλεί
Σκεψου οτι αν ειχες υπογειο θα επρεπε να βγεις εξω με αυτον τον κωλοκαιρο τωρα για να πας εκει.
 

Μηνύματα
353
Reaction score
683
Εγώ έχω ξεχωριστό χώρο, ημιυπόγειο στο σπίτι με αυτό το σύστημα....στο σαλόνι έχω blumenhofer ηχεια,θα τα δείξω κάποια στιγμή...
Απ ότι κατάλαβα, θέλεις να έχεις δύο εκδοχές, σε μάλλον ακραίες μορφές.

Σε ηχεία τα μονιτορ PMC και τα "χρωματισμένα" blumenhofer.

Σε τελικούς Benchmark και Bryston.

Αρχίζω και υποψιάζομαι πως θα παίζουν εντελώς διαφορετικά και οι claritycap σε σχέση με τους Obbligato ή τους Mundorf...

Να ρωτήσω επίσης τι είναι τα τρία μαύρα στρογγυλά αντικείμενα πάνω στο δεξί ηχείο;
 

Μηνύματα
172
Reaction score
240
Απ ότι κατάλαβα, θέλεις να έχεις δύο εκδοχές, σε μάλλον ακραίες μορφές.

Σε ηχεία τα μονιτορ PMC και τα "χρωματισμένα" blumenhofer.

Σε τελικούς Benchmark και Bryston.

Αρχίζω και υποψιάζομαι πως θα παίζουν εντελώς διαφορετικά και οι claritycap σε σχέση με τους Obbligato ή τους Mundorf...

Να ρωτήσω επίσης τι είναι τα τρία μαύρα στρογγυλά αντικείμενα πάνω στο δεξί ηχείο;
Τα τρία μαύρα στρογγυλά είναι πόδια στήριξης hrs που δεν χρησιμοποιω,απλά τα ακούμπησα εκεί.το fs3 blumenhofer ειναι το πιο flat σε απόκριση ηχείο της εταιρείας.ο ενισχυτής που τα παίζει είναι jadis ολοκληρωμένος.οι obligato με τους mundorf supreme είναι εξαιρετικά ταιριασμενοι με το fsp.
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top