Το σύστημα του pambs

Μηνύματα
813
Reaction score
1.788
Επειδή το έχω πάνω σε γραφείο πάντως, αν δεν έχει "κενό" από κάτω, το XLR ζορίζεται/ τσακίζει λίγο. Μπορεί να μη φαίνεται αλλά μου φαίνεται πιο δύσκολη λίγο η τοποθέτηση. Δεν ξέρω αν υπάρχουν βύσματα XLR γωνία βέβαια.
 

Μηνύματα
904
Reaction score
239
Επειδή το έχω πάνω σε γραφείο πάντως, αν δεν έχει "κενό" από κάτω, το XLR ζορίζεται/ τσακίζει λίγο. Μπορεί να μη φαίνεται αλλά μου φαίνεται πιο δύσκολη λίγο η τοποθέτηση. Δεν ξέρω αν υπάρχουν βύσματα XLR γωνία βέβαια.
Για αυτό ακριβώς το θέλω έτσι. Θα βγεί τρύπα στο έπιπλο μόλις βρεθούν οι θέσεις και θα πάνε απο κάτω τα καλώδια
 

Μηνύματα
904
Reaction score
239
EAFF18C4-719E-4DCA-B9C2-A620743E60F7.jpeg


Αυτα ειναι ποδαρακια απο μεγαλες φωτοτυπικες. Μου εδωσε ενας θειος καμια 30ρια κομματια; Τα εχει δοκιμασει κανεις;
 

Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Τι να τα κάνεις? που να τα βάλεις? οι φωτοτυπικές μπορεί να ζυγίζουν και 100 150 κιλά η κάθε μία.
Εσύ αυτά τι να τα κάνεις?
 

Μηνύματα
904
Reaction score
239
Τι να τα κάνεις? που να τα βάλεις? οι φωτοτυπικές μπορεί να ζυγίζουν και 100 150 κιλά η κάθε μία.
Εσύ αυτά τι να τα κάνεις?
Για αρχη θα τα δοκιμασω κατα απ τις ακιδες του σαμπ. Ειναι 54 κιλα. Θεωρεις πχ οτι δεν θα κανουν για ενα cd player η οτιδηποτε αλλο γιατι ειναι πολυ σκληρα? Νομιζω ειναι τα ιδια ποθ βαζουν και σε πλυντηρια
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.093
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top