Το φόρουμ και οι κακές παρέες ευθύνονται...?



Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Ησυχία έχει σήμερα εδώ... Εμένα δεν με ενοχλεί (αν πλακώνεστε) να ξέρετε...:prankster:
Εμένα και το forum μας ενοχλεί ρε Βασίλη.
Είναι συμπεριφορά αυτή?
Τσακωθείτε αλλά μη μαλώνετε.
 

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Το ζήτημα των υβριστικών χαρακτηρισμών είναι απαράδεκτο κατά τη γνώμη μου. Αν λέμε βλάκα ο ένας τον άλλον εύκολα σε λίγο καιρό θα είναι ελαφρύ, γιατί θα έχουμε προχωρήσει σε βαρύτερους χαρακτηρισμούς.
 





Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Λυσσάξατε ρε σεις!
Μην τρελλαίνεστε!
Αφού στο τέλος θα καταλήξουμε σε καμιά ταβέρνα όλοι μαζί να τα πίνουμε πάλι...:drinks:


 


Y

Yiannis_B

Guest
Ουστ ρε αλήτη.
Ουστ ρε αλήτη.
:fuckyou: :fuckyou: ...ένα για τον καθένα...:drinks:


:fuckyou:...άλλο ένα για τον αβγδ, που είνα ο αντίλαλος του ζιζίκ...:rolleyes:

..οι μεγάλες κ@φάλες έχουν αντίλαλο....:roflmao:/spoiler]
 
Last edited by a moderator:



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Έχω μόνο μια παρατήρηση να κάνω.... από την μέρα που ο Ανέμελος πήρε σύνταξη και "χύθηκε" στις κατηγορίες όλες...στο τέλος κwλ0χανείο έγιναν σε όποιες ανακατεύθηκε....:cautious: :p :laugh:
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Έχω μόνο μια παρατήρηση να κάνω.... από την μέρα που ο Ανέμελος πήρε σύνταξη και "χύθηκε" στις κατηγορίες όλες...στο τέλος κwλ0χανείο έγιναν σε όποιες ανακατεύθηκε....:cautious: :p :laugh:
:roflmao:
 


Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Πω-πω, τι είναι αυτός ο Μη, ούτε την κουκούλα δεν φοράει. Κόντρα σε οποιαδήποτε "επαγγελματική" δεοντολογία. :p

Για σύνταξη τα λέμε σε καμιά δεκαετία. Αν προλάβω να την πάρω. Το πιθανότερο είναι ότι δεν θα προλάβω, θα με έχετε σκάσει, τόσα παλιόπαιδα που έχετε μαζευτεί. :roflmao:
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.695
Μηνύματα
2.870.126
Members
37.944
Νεότερο μέλος
daemon76
Top