Το Amazon Prime στην Ελλάδα

Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.302
Reaction score
7.781
7,99€ είναι μέσω του Γερμανικού Amazon. Δίνει ένα μήνα δωρεάν σε αυτούς που δεν το έχουν ενεργοποιήσει ποτέ.
Και οταν κοντευει να ληξει, σου δινει αλλον εναν.
Οι petrolheads μπορουν να δουν Top Gear και The Grand Tour σε UHD.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.631
Reaction score
83.116
Και οταν κοντευει να ληξει, σου δινει αλλον εναν.
Οι petrolheads μπορουν να δουν Top Gear και The Grand Tour σε UHD.
Εμένα μου έκαναν δώρο μία εξάμηνη οπότε δεν έχω παράπονο.
 

Μηνύματα
1.326
Reaction score
4.407
Ξέρει κάποιος σε πόσες συσκευές επιτρέπει η amazon να εγκαταστήσουμε την εφαρμογή? στην cosmote π.χ επιτρέπεται η εγκατάσταση της εφαρμογής μέχρι και σε εφτά συσκευές. ( τρεις συνθεάσεις)
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Ξέρει κάποιος σε πόσες συσκευές επιτρέπει η amazon να εγκαταστήσουμε την εφαρμογή? στην cosmote π.χ επιτρέπεται η εγκατάσταση της εφαρμογής μέχρι και σε εφτά συσκευές. ( τρεις συνθεάσεις)

Πολλές αλλά μόνο 3 ταυτόχρονα αν θυμάμαι σωστά
 


ifievadam

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
509
Reaction score
356
.....στην cosmote π.χ επιτρέπεται η εγκατάσταση της εφαρμογής μέχρι και σε εφτά συσκευές. ( τρεις συνθεάσεις)
Τρεις; δε νομιζω. Δυο σε ολα, μια στα σπορ
 

Μηνύματα
1.326
Reaction score
4.407
Τρεις; δε νομιζω. Δυο σε ολα, μια στα σπορ
Έχω το φουλ πακέτο μέσω δορυφόρου , πληρώνω άλλα 4.5 ευρώ το μήνα για μια ακόμη συσκευή και εχω 2 ταυτόχρονες θεάσεις στα σπορ και 3 στα υπόλοιπα σε μέχρι εφτά συσκευές.
 

ifievadam

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
509
Reaction score
356
Έχω το φουλ πακέτο μέσω δορυφόρου , πληρώνω άλλα 4.5 ευρώ το μήνα για μια ακόμη συσκευή και εχω 2 ταυτόχρονες θεάσεις στα σπορ και 3 στα υπόλοιπα σε μέχρι εφτά συσκευές.
Εχεις πμ
 


Μηνύματα
2.527
Reaction score
7.348


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.984
Amazon prime μέσα από το amazon.pl με 10€ το χρόνο

έχω κατεβάζει το app και παίζει κανονικά. και με ελληνικούς υπότιτλους και μεταγλωτισμένα.

View attachment 280708 View attachment 280709

το πήρα, μόνο μην κάνει κανά περίεργο το ζλότυ σε ένα μήνα που θα κάνει τη χρέωση και έχει πάει 100 φορές πάνω και κλαίμε με μαύρο δάκρυ :roflmao:
 

Μηνύματα
18.941
Reaction score
13.315
Η γλώσσα αλλάζει στο πολωνέζικο; Το βλέπω στα αγγλικά στο screenshot, αλλά είτε στραβώθηκα και δεν βλέπω που αλλάζει ή υπάρχει κάποιο άλλο κολπάκι;
 

Μηνύματα
164
Reaction score
137
Η γλώσσα αλλάζει στο πολωνέζικο; Το βλέπω στα αγγλικά στο screenshot, αλλά είτε στραβώθηκα και δεν βλέπω που αλλάζει ή υπάρχει κάποιο άλλο κολπάκι;
Εγώ το έκανα μόλις σε κινητό android και μου έκανε αυτόματα μεταφραση ο chrome.
 

Μηνύματα
18.941
Reaction score
13.315
Το βλέπω από desktop με firefox, αλλά κάτσε να δω από chrome...

---

Edit. Μου το μεταφράζει στα ελληνικά (άλλες φορές αυτόματα, άλλες με επιλογή, αλλά οκ). Το πήρα κι εγώ... κι ας ελπίσουμε να μην γίνει αυτό που λέει ο melinas! :roflmao:
 
Last edited:

Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Η γλώσσα αλλάζει στο πολωνέζικο; Το βλέπω στα αγγλικά στο screenshot, αλλά είτε στραβώθηκα και δεν βλέπω που αλλάζει ή υπάρχει κάποιο άλλο κολπάκι;
στον chrome το έχω και κάνει αυτόματα μετάφραση....
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.394
Members
37.893
Νεότερο μέλος
tassos249
Top