Τραγούδια διαφημίσεων









Μηνύματα
757
Reaction score
0
δεν βοηθάει κανείς ??

ας βάλει όποιος θέλει κανα τραγουδάκι, ας μην είναι με την σειρά, αν χαθεί η μπάλα θα το ξεμπλεξουν οι συντονιστές .....και θα το κάνουν sticky ...
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Skoda Fabia!?

Καλησπερα παιδια, συγχαρητηρια για την πολυ καλη δουλεια! απορω φιλε που τα βρηκες ολα αυτα τα τραγουδια απτις διαφημισεις!

Anyway εγω θελω να κανω request για ενα τραγουδι απο μια διαφημιση που (ολως περιεργως) δεν συμπεριελαβες στην λιστα! Η καινουρια διαφημιση του Skoda Fabia! Παιζει ενα τραγουδι που λεει 'I like you, I always liked you, there's noone like you... ...I like you to like me too....'! Σιγουρα θα καταλαβατε ποιο λεω αλλα αν εχετε απορια δειτε την εδω: http://www.skoda-auto.gr/models/new_fabia/

Βεβαια ξερω οτι μαλλον ειναι δυσκολο να βρειτε ποιο ειναι το συγκεκριμενο κομματι, επειδη εχω ψαξει κ εγω παντου με στιχους κτλ... Αλλα τιποτα! Ισως να ειναι καποιο εντελως καινουριο single που βγηκε μονο για την διαφημιση ή κατι τετοιο...
 

Μηνύματα
757
Reaction score
0
δυστυχώς βρήκα αυτό



Παράθεση
Σε απάντηση του από 10/11/2007 μηνύματός σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η μουσική που ακούγεται στην τηλεοπτική διαφήμιση της SkodaFabia έχει παραχθεί ειδικά για το συγκεκριμένο σποτ και δεν πρόκειται για κάποιο τραγούδι.

Για τη Βιαμαρ αε

Christina Gkamoura| Marketing Communication| Marketing & PR Department
Viamar SA | Iera Odos 111 | 118 55 Athens | Greece
phone: +30 210 3486 600 | fax: +30 210 3486 704
email: [email protected]
internet: www.skoda-auto.gr
Skoda – Simply clever.
 











Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.640
Μηνύματα
2.870.440
Members
37.924
Νεότερο μέλος
daemon76
Top