Φορητό ραδιόφωνο

Μηνύματα
31
Reaction score
90
Επειδή είμαι γραφικός ή επειδή έγινα φάδερ, θέλω να πάρω ένα φορητό ραδιοφωνάκι να ακούμε σε στιγμές χαλάρωσης εκδρομές, ορειβασία, παραλίες. Δεν ξέρω για εσάς εμένα τα φορητά ραδιόφωνο μου προκάλουν αυθόρμητο χαμόγελο και άμα κλείσω τα μάτια μυρίζω και λουκουμά.. Έχει κανένας να προτείνει κάτι άλλο πέρα από αυτό το διαολάκο (ΤECSUN-PL-380) που είχα και το "συμμάζεψε" η μητέρα του παιδιού?
Πρόσεξα πως βγήκε καινούριο μοντέλο Pl - 330 όμως δεν βρίσκω διαφορές μεταξύ τους..
P.s. Θα περίμενα να βρω μεταχειρισμένα sony Tecsun Sangean αλλά όλοι τα κρατάνε γιατί δεν έχουν αξία μάλλον.. έχουν συναισθηματική !
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.100
Reaction score
20.576
Αν πρόκειται για πραγματικά φορητό πράγμα, σε βουνά και θάλασσες, βρείτε ένα με μηχανική βελόνα, χωρίς οθόνη lcd. Στην πλαζ δεν θα δείχνει τίποτε λόγω υπερθέρμανσης. Πήρα αυτό δώρο γάμου σε φιλικό ζευγάρι, γύρισαν όλη την Ελλάδα και μετά από 27 χρόνια το έχουν ακόμα και παίζει στην κουζίνα. Πήρα αυτό στην αδερφή μου και το έχει ακόμα. Πήρα το ίδιο και σε μένα, και το έλιωσα, δεν θυμάμαι αν το έχω κάπου σε κάποιο ντουλάπι ή το πέταξα.

Γενικώς, Sony. Respect.
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.601
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top