Φωτογράφοι κι όχι μόνο, δείξτε το ταλέντο σας


Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
Είπα Να μοιραστώ την χαρα μου μαζί σας...

Την Παρασκευη, 4-12-2020 ξεκιναει το Πρώτο μου σεμινάριο αποκλειστικά για τους σπουδαστές της σχολής ΔΕλτα 360*
για ολη την Ελλαδα, λόγω της παρούσας κατάστασης θα γίνει διαδικτυακά, live με συμμετοχή , αλληλεπίδραση και ζωντανά παραδείγματα.

Ένας κύκλος σεμιναρίων λοιπόν πάνω στην διαφημιστική φωτογραφία γενικα, την φωτογράφιση προϊόντων, εταιρικής ταυτότητας Κλπ


View attachment 188625


View attachment 188624
Συγχαρητήρια Γιάννη!
 



Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Every step on the way, big or small has its own special weight.. :thumbsup:
(Δεν ξέρω γιατί το έγραψα Αγγλιστί.. :rolleyes:)
Eχεις φυσικα δικιο...

Πολλα χρονια ειχα πολλες προτασεις, εκανα και διαφορα πραγματα στην καριερα μου επανω , αλλα λογω μεγαλου φορτου εργασιας και "εγωισμου" και τροπου σκεψης, απεφευγα εντεχως να διδαξω, για διαφορους λογους.

Τωρα "ενεδωσα" :p , με την καλη εννοια, εχω καλες σχεσεις με τη σχολη, που ειναι μια απ τις καλυτερες στη θεσσαλονικη και ισως στην Ελλαδα, και επειδη ελαφρως χαλαρωσα λιγακι λογω καραντινας, θα χω λιγο χρονο να το κανω κι αυτο, σωστα και με χαρα!
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Eχεις φυσικα δικιο...

Πολλα χρονια ειχα πολλες προτασεις, εκανα και διαφορα πραγματα στην καριερα μου επανω , αλλα λογω μεγαλου φορτου εργασιας και "εγωισμου" και τροπου σκεψης, απεφευγα εντεχως να διδαξω, για διαφορους λογους.

Τωρα "ενεδωσα" :p , με την καλη εννοια, εχω καλες σχεσεις με τη σχολη, που ειναι μια απ τις καλυτερες στη θεσσαλονικη και ισως στην Ελλαδα, και επειδη ελαφρως χαλαρωσα λιγακι λογω καραντινας, θα χω λιγο χρονο να το κανω κι αυτο, σωστα και με χαρα!
Το πέρασμα γνώσεων σε νεότερους έχει ανταποδοτικότητα, θα σε γεμίσει.
Πολύ καλά κάνεις.
 














Staff online

  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.201
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top