Φωτογράφοι κι όχι μόνο, δείξτε το ταλέντο σας

Μηνύματα
20.123
Reaction score
14.501
Όμορφη οικογένεια!😘


Ερωτησεις:

1.Γιατί επαναλαμβάνονται τα ίδια ονόματα στους απογόνους ακόμα, δεν το καταλαβαινω.( Νίκος,Δημήτρης,Γιώργος,Κώστας )

2. Ο μπαμπάς του παιδιού - υποθετω - και στις δυο φωτογραφίες κυπτει προς τα μπρος.Από τη χαρά του?Για να παραμείνει ολοκληρος στο κάδρο της φωτογραφίας?

3. Γιατί επιλέχθηκε το μαύρο χρωμα στο άλμπουμ της βάφτισης?Την κάνει πιο επίσημη?
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.878
Reaction score
34.258
Όμορφη οικογένεια!😘


Ερωτησεις:

1.Γιατί επαναλαμβάνονται τα ίδια ονόματα στους απογόνους ακόμα, δεν το καταλαβαινω.( Νίκος,Δημήτρης,Γιώργος,Κώστας )

2. Ο μπαμπάς του παιδιού - υποθετω - και στις δυο φωτογραφίες κυπτει προς τα μπρος.Από τη χαρά του?Για να παραμείνει ολοκληρος στο κάδρο της φωτογραφίας?

3. Γιατί επιλέχθηκε το μαύρο χρωμα στο άλμπουμ της βάφτισης?Την κάνει πιο επίσημη?
δεν εχω ακομα καταλαβει τι ακριβως πρεπει να απαντησω η αληθεια σ αυτες τις περιεργες ερωτησεις κι αν ειμαι εγω αυτος η αληθεια που θα επρεπε να απαντησει.

δηλαδη γιατι επαναλαμβανονται τα ονοματα; Γιατι αλλο περαν απ το οτι ετσι γινεται χρονια στις οικογενειες, απλα. Ο καθενας ας κανει αυτο ππυ θελει για τον εαυτο του, χωρις να ρωταω εγω πχ γιατι δινουν ασχετα αγνωστα ονοματα στα παιδια τους;

2η ερωτηση, μαλλον δεν εχει κι αυτη απαντηση, να τον ρωτηςω καποια φαση να μας πει και να απαντησω πισω…

3η ερωτηση επισης γιατι μας αρεσε , τους αρεσε , το γουσταραν κι απλα ετσι το καναμε, και γιατι οχι δηλαδη; Να βαζουμε μπλε στ αγορακια κ ροζ στα κοριτσακια μονο;

δε ξερω τι να πω, περιεργα πραγματα..
 




















Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.866.486
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top