Φόρτωμα ιστοσελίδων AVSITE

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.324
Reaction score
93.906
To design αυτό είναι σίγουρα πιο βαρύ από το προηγούμενο, θεωρητικά δε θάπρεπε να υπάρχουν μεγάλες διαφοροποιήσεις στην ταχύτητα από μέρα σε μέρα όμως.
Δεν υπάρχουν μόνο διαφοροποιήσεις από μέρα σε μέρα, αλλά και από ώρα σε ώρα. Και χθες το βράδυ, αλλά πολύ περισσότερο προχθές, το βράδυ πάλι, είχε καταντήσει βασανιστικό.

Σήμερα το πρωί είναι σαφώς γρηγορότερο.
 

Μηνύματα
1.408
Reaction score
2.821
Και σε μένα οι σελίδες αργούν χαρακτηριστικά να φορτώσουν μέχρι σημείου εκνευρισμού, λιγότερο από 30" δεν έχει ανοίξει σελίδα.
 



Μηνύματα
567
Reaction score
373
Και σε εμένα η φόρτωση αργή πάρα πολύ ειδικά σε ipad mini αλλά και σε android smartphone. Επίσης το scroll down είναι μαρτύριο καθώς κολλάει όλη την ώρα η κίνηση....
 

Μηνύματα
631
Reaction score
534
Το πρωί φορτώνονταν πολύ πιο γρήγορα από τώρα που αργούν χαρακτηριστικά...
 

Μηνύματα
1.138
Reaction score
367
Και νόμιζα πως είχα θέμα με το δίκτυο ή τους υπολογιστές μου.Μόλις είδα το νήμα.Αργεί πολύ η φόρτωση σελίδων του site αυτή τη στιγμή που γράφω.
 



Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Πολύ καλύτεροι χρόνοι απόκρισης σε σχέση με πριν!
 



Μηνύματα
705
Reaction score
995
Είναι γρηγορότερο από πριν. Αλλά μου φαίνεται και πάλι αργό σε σχέση με την προηγούμενη version.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.592
Το νέο skin είναι λίγο βαρύτερο από το προηγούμενο. Οπότε μία μικρή διαφορά στο φόρτωμα δικαιολογείται.
 



Μηνύματα
1.408
Reaction score
2.821
Εχει βελτιωθεί δραματικά τόσο που πιστεύω ότι είναι πιο γρήγορο και από πριν την αλλαγή, μπράβο παιδιά!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.360
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top