ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ....

Μηνύματα
20.138
Reaction score
14.550
Απάντηση: ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ....

μπορούμε να προσπεράσουμε το θέμα αφού η ευγενική χειρονομία, κλειδώνει τους κανονισμούς υπέρ της


Δηλωνω Dimitropoulos Fan.:624:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.704
Reaction score
94.760
Απάντηση: ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ....

Ναι καλά!

Έκανε δώρο, αλλά δεν τήρησε τους κανονισμούς!

Τι το περάσαμε εδώ μέσα;

Προτείνω να banαριστεί άμεσα!


:135:
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.240
Reaction score
27.870
Απάντηση: ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ....

Μιχάλη, η Πηνελόπη έκανε την ευγενική προσφορά της αφενός γιατί το είχε στο μυαλό της, αφετέρου γιατί το έφερε η κουβέντα.
Γιαυτό υπάρχουν οι εξαιρέσεις, και στην περίπτωσή μας, μπορούμε να προσπεράσουμε το θέμα αφού η ευγενική χειρονομία, κλειδώνει τους κανονισμούς υπέρ της :126: :107:
Κανένα πρόβλημα.
Απλά το είπα για να μην συνεχίσει το "χαρίζεται" εδώ.
Ίσως εδώ δεν θα το δουν αυτοί που τυχόν τους ενδιαφέρει.
Μπράβο κι από μένα στην Πηνελόπη.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ....

Παρέλαβα το δώρο μου από την Πηνελόπη και δηλώνω για δεύτερη φορά πως είναι άψογη και την ευχαριστώ πολύ!!
Άλλο ένα μικρό διαμάντι στην παρέα μας!! :107:
 

Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
το πιο απλο που μπορει ο καθενας να χαρισει στον αλλον 2-3 φορες τον χρονο ειναι AIMA
:444:ΓΙΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ ΑΙΜΟΔΟΤΗΣ.:444:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.986
Reaction score
20.509
Απάντηση: ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ....

Με αφορμή το θέμα που είχε ανοίξει ο Zizik και στο οποίο χάρισε διάφορες συσκευές ήχου από την προσωπική του συλλογή, είχα στείλει pm σε έναν από τους super moderators με την ιδέα που είχα για η δημιουργία αυτού εδώ ακριβώς του θέματος!

Το μήνυμα έλεγε τα εξής: "ΧΧΧΧΧΧΧΧ, καλησπέρα, χρόνια πολλά και Καλά Χριστούγεννα!

Με αφορμή αυτό το thread, δημοσίευσα το μήνυμα #34, ελπίζοντας πως θα το πρόσεχε κάποιος moderator/super moderator για να πραγματοποιούσε την ιδέα μου - αν κι εφόσον συμφωνούσε η διοικητική ομάδα του avsite.gr.

Θέλω απλώς να το θέσω υπόψη σου σε περίπτωση που δεν το πρόσεξες, ελπίζω να μην έγινα πιεστικός.

Wizzy"

Δεν πήρα απάντηση στο μήνυμα, αλλά χαίρομαι που τελικά η ιδέα μου έγινε εμμέσως πραγματικότητα! :403::403:

Υ.Γ.: One up for spilegou! Είμαι τακτικός εθελοντής αιμοδότης από το 2004.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.677
Μηνύματα
2.869.778
Members
37.945
Νεότερο μέλος
MORPH
Top