Χαρίζεται κασετόφωνο και βίντεο

Μηνύματα
138
Reaction score
78
Χαρίζονται το κασετόφωνο της denon drm-710 και το βίντεο της sanyo με 6 κεφαλές vhr 757.
Έχουν να χρησιμοποιηθούν περίπου 20 χρόνια και ήταν στο πατάρι του σπιτιού.
Το κασετόφωνο ξεκινάει και σταματάει ίσως να θέλει ιμάντα...ενώ το βίντεο δεν μπορώ να το ελέγξω αν παίζει.
Επειδή είμαι επαρχία αν κάποιος τα θέλει θα πληρώσει τα έξοδα αποστολής 5-10 ευρώ με κτελ... αλλιώς δωρεάν παραλαβή απο Λιβαδειά αν έρθετε βόλτα για σουβλάκια... :)
 

Attachments


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Συγχαρητήρια για την προσφορά σου. Το κασετόφωνο είναι πολύ καλό, όποιος το πάρει και το φρεσκάρει λίγο θα το χαρεί.

Μπράβο και πάλι.

:drinks:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Το κασετόφωνο είναι πολύ καλό, όποιος το πάρει και το φρεσκάρει λίγο θα το χαρεί.

Μπράβο και πάλι.

:drinks:
καραντίνα μέρα 3η :cry: :lol:
 
Last edited:

Μηνύματα
700
Reaction score
1.698
Με ενδιαφέρει το κασετόφωνο καθώς αυτό που είχα χάλασε και δεν βρίσκω το ανταλλακτικό για να το φτιάξω. Βρίσκομαι στην Αθήνα και θα αναλάβω τα έξοδα αποστολής.
 

Μηνύματα
243
Reaction score
34
Χαρίζονται το κασετόφωνο της denon drm-710 και το βίντεο της sanyo με 6 κεφαλές vhr 757.
Έχουν να χρησιμοποιηθούν περίπου 20 χρόνια και ήταν στο πατάρι του σπιτιού.
Το κασετόφωνο ξεκινάει και σταματάει ίσως να θέλει ιμάντα...ενώ το βίντεο δεν μπορώ να το ελέγξω αν παίζει.
Επειδή είμαι επαρχία αν κάποιος τα θέλει θα πληρώσει τα έξοδα αποστολής 5-10 ευρώ με κτελ... αλλιώς δωρεάν παραλαβή απο Λιβαδειά αν έρθετε βόλτα για σουβλάκια... :)
μπραβο για την κινηση.ενδιαφεροιμαι και για τα δυο.αναλαμβανω τα εξοδα.ευχαριστω.
 

Μηνύματα
1.169
Reaction score
185
Καλημέρα και μπράβο για την κίνησή σου.
Με ενδιαφέρει το κασσετόφωνο. Μπορώ είτε να το παραλάβω από Λιβαδειά, είτε να αποσταλεί φυσικά με έξοδα δικά μου.
 


Μηνύματα
84
Reaction score
30
Καλημέρα και συγχαρητήρια. Ενδιαφέρομαι για το κασετόφωνο. Είμαι απο Θεσσαλονίκη. Αναλαμβάνω φυσικά τα έξοδα.
 

Μηνύματα
274
Reaction score
8
Καλησπέρα κι από εμένα, εύγε για την προσφορά.

Θα ήθελα να δηλώσω ενδιαφέρον για το κασετόφωνο, ωστόσο με χαμηλή προτεραιότητα εάν κάποιος το χρειάζεται περισσότερο.

Απλώς έπαθα μια απάλευτη νοσταλγία βλέποντάς το)).
 

jm62

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
586
Reaction score
107
Συγχαρητήρια για την κίνηση σου.
Δηλώνω συμμετοχή για το κασετόφωνο.
 


Μηνύματα
14
Reaction score
7
συγχαρητήρια για τη χειρονομία! συμμετέχω για το κασετόφωνο, τα έξοδα βεβαίως δικά μου, ευχαριστώ
 


Μηνύματα
1.002
Reaction score
1.163
Καλημερα. Με ενδιαφερει το κασετοφωνο και ειμαι στη Λαμια. Αναλαμβανω τα εξοδα αποστολης με οποιοδηποτε τροπο αποστολης διευκολυνει το φιλο που χαριζει.
 

Μηνύματα
2.750
Reaction score
1.190
Χίλια Ευχαριστώ για το Κασετόφωνο, το καλύτερο δώρο για την γιορτή μου.
Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι τις καλύτερες ευχές μου στην οικογένειά σου.
Θα τα πούμε ελπίζω σύντομα.
Κάθε χαρά και πάλι.
 

Μηνύματα
138
Reaction score
78
Το κασετόφωνο δόθηκε στον φίλο Δημήτρη.
Θα περιμένω λίγο ακόμη για το βίντεο μήπως το θέλει κάποιος αλλιώς θα πάει για ανακύκλωση.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.188
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top