Χαρίζεται Behringer Edison EX-1 με XLR balanced καλώδια

Status
Not open for further replies.

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.957
Reaction score
2.890
Καλησπέρα πωλείται Behringer Edison EX-1 (stereo image processor with phase meter) σε άψογη κατάσταση μαζί με δύο σετ καλώδια: XLR male to female & XLR female to RCA. Τα καλώδια είναι καινούργια και έπαιξαν 5 λεπτά για δοκιμή. Τιμή για όλα 80 ευρώ. Ανταλλάσσονται και με cd player ανάλογης τιμής.

Πληροφορίες με PM.

behringer-edison-ex1-2217.jpg
 






hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.957
Reaction score
2.890
Επειδή δεν βλέπω να φεύγει και μου πιάνει χώρο, λέω να το χαρίσω. Οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε. Αν υπάρξουν περισσότεροι από ένας μέχρι την Παρασκευή 14/5 το μεσημέρι θα γίνει κλήρωση.

Φιλικά Κωνσταντίνος
 
Last edited:


c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Μπράβο για τη κίνηση σας αυτή! Υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον από μέρους μου! Βρίσκομαι Αθήνα. Ευχαριστώ πολύ και καλή σας μέρα.
 


hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.957
Reaction score
2.890
Αναφέρω για όλους ότι το μηχάνημα αυτό είναι επαγγελματικό και έχει ανάλογες πόρτες όπως φαίνεται στην φωτογραφία. Οστόσο παίζει και με XLR to RCA καλώδια.
download (1).jpg
 

Μηνύματα
18
Reaction score
8
Αναφέρω για όλους ότι το μηχάνημα αυτό είναι επαγγελματικό και έχει ανάλογες πόρτες όπως φαίνεται στην φωτογραφία. Οστόσο παίζει και με XLR to RCA καλώδια. View attachment 212247
εγώ το θέλω για ένα φιλαράκι μππουζουκτζή ο οποίος έχει φτιάξει κακήν κακώς ένα Home Studio
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.957
Reaction score
2.890
εγώ το θέλω για ένα φιλαράκι μππουζουκτζή ο οποίος έχει φτιάξει κακήν κακώς ένα Home Studio
O φίλος σου γνωρίζει τι κάνει αυτό το μηχάνημα στον ήχο; Αν όχι παρακάτω μια μικρή και περιεκτική περιγραφή:

Stereo 3D Processor with Phase Correlation Meter.

The Behringer EDISON EX1 Stereo image processor is new psycho-acoustic processor for total
manipulation of spatial content. It releases the untapped stereo resources of any stereo recording and creates and enhances 3D spatial images such as width and depth. No decoding needed during reproduction. The EX1 is fully mono compatible and has accurate phase correlation meter to measure any recording for mono compatibility.

Features:

• High-quality virtual stereo 3D processor
• Precise correlation meter for mono-compatibility control
• LED display for degree of correlation from 0 to 180 degrees
• Servo-balanced inputs and outputs
• XLR and 1/4" TRS connectors
• Relay-controlled hard bypass switch with auto bypass function in case of power failures (safety relay)
• "Stereo Spread", "LMF Spread", "Balance", "Center Distance" and "Output Gain" controls
• No decoding necessary for playback
 

Μηνύματα
18
Reaction score
8
Ναι, κάτι γνωρίζει από ηχητικά και είμαι σίγουρος πως θα το δουλέψει, αλλιώς δεν θα δήλωνα ενδιαφέρον
 



Μηνύματα
535
Reaction score
435
Συγχαρητηρια για την κινηση.
Δεν δηλωνω ενδιαφερον, μακαρι να βρει συντομα εναν νεο ιδιοκτητη και να πιασει τοπο.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Αποσύρεται το ενδιαφέρον από μέρους μου, για να το πάρει κάποιος που το χρειάζεται περισσότερο. Ευχαριστώ πολύ και καλημέρα σε όλο το φόρουμ.
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.957
Reaction score
2.890
Καλησπέρα σε όλους από τους 4 (ο c.spathi αποχώρησε) που έλαβαν μέρος το σύστημα έβγαλε το νούμερο 3 κατά σειρά ενδιαφέροντος, δηλαδή ο φίλος Stevewisejohn. Παρακάτω και το screenshot της random επιλογής. Παρακαλώ για την επικοινωνία με PM για την παραλαβή.
1620993993426.png


Καλή συνέχεια και ευχαριστώ για την φιλοξενία.
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.534
Members
37.877
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top