Χαρίζονται διάφορα

Μηνύματα
29.254
Reaction score
23.299
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!

ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΠΙΤΑΧΥΝΣΗ!

ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΗΝ ΒΡΟΧΗ!

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕ ΠΜ.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.963
Reaction score
20.483
Να σημειώσω ότι ο Γρηγόρης αναφέρεται στο πακέτο με τα δώρα από αυτό το thread.:)





































Υ.Γ.: Έλα ρε, ήρθαν; :roflmao:
 

Μηνύματα
29.254
Reaction score
23.299
ΝΑΙ ΗΡΘΑΝ!

ΑΦΗΣΕ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΚΟΥΩ....

ΕΤΡΕΞΑ ΣΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΦΤΑΣΑ ΔΥΟ ΣΤΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.....





ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ-ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΑ ΔΩΡΑ ΑΛΛΑ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ

ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑ.
 

Μηνύματα
29.254
Reaction score
23.299
ΤΟ ΒΙΝΥΛΙΟ ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ ΜΟΛΙΣ!

ΤΑ 2 ΚΑΛΩΔΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΕΩΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΕΛΤΑ.

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΘΑ ΠΑΡΑΛΗΦΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ

ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ.
 




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.963
Reaction score
20.483
Χαρίζεται το bluetooth ηχείο της Creative, το D100.

Λεπτομέρειες και οδηγίες χρήσης εδώ. Έχει σημάδια από τη χρήση (γρατζουνιές, όχι χτυπήματα). Το ηχείο είναι σε λειτουργική κατάσταση - η λειτουργία ελέγχθηκε με μπαταρίες. Δεν υπάρχει η αρχική συσκευασία και το τροφοδοτικό. Δείτε την κατάσταση του ηχείου στις φωτογραφίες πιο κάτω.

pic_4.jpg


pic_1.jpg


pic_2.jpg


pic_3.jpg


Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέχρι αύριο το βράδυ, στις 23:00 και σύμφωνα με τα όσα αναφέρονται στο post #1. Εάν υπάρξουν πέραν του ενός ενδιαφερόμενου, θα γίνει κλήρωση.
 

Μηνύματα
2.322
Reaction score
363
Ενδιαφέρομαι.
Ευχαριστώ και μπράβο για την κίνηση.
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.978
Reaction score
2.914
Καλημέρα φίλε Wizzy

Δηλώνω ενδιαφέρον για το ηχείο της Creative.

Καλή συνέχεια.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.963
Reaction score
20.483
Καλημέρα! Νικητής της κλήρωσης είναι ο @sothoms! Φίλε, στείλε μου σε pm τη διεύθυνσή σου για να διευθετήσω την αποστολή.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.963
Reaction score
20.483
(καιρό είχα να γράψω εδώ...)

Χαρίζω δύο (2) βιβλία, τα "Πολεμήστε το σύστημα (τόμος 1)" και "Πολεμήστε το σύστημα (τόμος 2)".

Τελείωσα προχτές την ανάγνωση του δεύτερου. Προσωπικά, δεν μου πρόσφεραν κάτι, οπότε δεν θέλω να καταλαμβάνουν χώρο στη βιβλιοθήκη μου. Τα βιβλία είναι σε άριστη κατάσταση.

Όποιος τα θέλει, ας εκδηλώσει ενδιαφέρον εδώ, μέχρι αύριο στις 15:00. Εάν υπάρξουν περισσότερες της μίας εκδήλωσης ενδιαφέροντος, θα γίνει κλήρωση. Θα αναλάβω τα έξοδα αποστολής (συστημένο ταχυδρομείο), σκοπός μου είναι να κάνω την αποστολή εντός της εβδομάδας που ξεκινάει αύριο.
 
Last edited:

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.906
Reaction score
12.538
Οι τόμοι αναφέρονται σε δικάναλο σύστημα; Αν ναι, ξέρω δυο γιατρούς που έχουν κάνει κόσκινο το εν λόγω σύγγραμμα...
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.963
Reaction score
20.483
Οι τόμοι αναφέρονται σε δικάναλο σύστημα; Αν ναι, ξέρω δυο γιατρούς που έχουν κάνει κόσκινο το εν λόγω σύγγραμμα...
Έβαλα links με τις περιλήψεις των βιβλίων, Conan, διάβασέ τις. :biggrin:
 

Μηνύματα
1.447
Reaction score
1.102
Οι τόμοι αναφέρονται σε δικάναλο σύστημα; Αν ναι, ξέρω δυο γιατρούς που έχουν κάνει κόσκινο το εν λόγω σύγγραμμα...
Σε δικαναλο σύστημα η σε ακρόαση πικάπ; :D
 

Μηνύματα
540
Reaction score
435
Μετά από καλοκαίρινή εκκαθάριση στην αποθήκη, βρήκα κάπου 100-200 θήκες από CD-R/DVD-R πλαστικές (είτε όλες διάφανες, είτε με μαύρη ράχη για να κρατάει το CD, είτε με λευκή).

Όλες είναι σε 10άδες και είναι εντελώς καινούριες (είχα βγάλει μόνο τα δισκάκια και τα έβαλα σε κασετίνες μετά την εγγραφή τους).

Βρίσκομαι Λαγονήσι και μπορώ να τις δώσω σε γύρω περιοχές (Λαγονήσι, Σαρωνίδα, Ανάβυσσο, Μαρκόπουλο, Βάρη, Βάρκιζα, Κορωπί, Αεροδρόμιο, Μαρκόπουλο, Καλύβια Θορικού).

Θα κρατηθούν μέχρι και Τετάρτη 11/08, μετά θα πάνε ανακύκλωση.

Αν τις θέλει κανείς για να αντικαταστήσει φθαρμένες δικές του, μου λέει.
First come, first served, μπορείτε συνδuάσετε την παραλαβή τους με το θαλάσσιο μπάνιο σας στις παραλίες.

Μπορώ να τις δώσω και τμηματικά σε όσους τις χρειαστούν αν είναι πάνω από ένας (αρκεί να τις παραλάβουν από τις περιοχές που αναγράφω).
 
Last edited:

Μηνύματα
705
Reaction score
995
Ενδιαφέρομαι για τις θήκες CD αλλά θα είμαι Λαγονήσι είτε Κυριακή 15/08 είτε το επόμενο Σαββατοκύριακο (21-22/08). Μόνο αν δεν ενδιαφερθεί κάποιος άλλος που να σε εξυπηρετεί καλύτερα και αν μπορείς να τα κρατήσεις μέχρι τότε.
 

Μηνύματα
3.703
Reaction score
3.085
(καιρό είχα να γράψω εδώ...)

Χαρίζω δύο (2) βιβλία, τα "Πολεμήστε το σύστημα (τόμος 1)" και "Πολεμήστε το σύστημα (τόμος 2)".

Τελείωσα προχτές την ανάγνωση του δεύτερου. Προσωπικά, δεν μου πρόσφεραν κάτι, οπότε δεν θέλω να καταλαμβάνουν χώρο στη βιβλιοθήκη μου. Τα βιβλία είναι σε άριστη κατάσταση.

Όποιος τα θέλει, ας εκδηλώσει ενδιαφέρον εδώ, μέχρι αύριο στις 15:00. Εάν υπάρξουν περισσότερες της μίας εκδήλωσης ενδιαφέροντος, θα γίνει κλήρωση. Θα αναλάβω τα έξοδα αποστολής (συστημένο ταχυδρομείο), σκοπός μου είναι να κάνω την αποστολή εντός της εβδομάδας που ξεκινάει αύριο.
Μ'ενδιαφέρουν,ευχαριστώ
 

Μηνύματα
540
Reaction score
435
Ενδιαφέρομαι για τις θήκες CD αλλά θα είμαι Λαγονήσι είτε Κυριακή 15/08 είτε το επόμενο Σαββατοκύριακο (21-22/08). Μόνο αν δεν ενδιαφερθεί κάποιος άλλος που να σε εξυπηρετεί καλύτερα και αν μπορείς να τα κρατήσεις μέχρι τότε.
Μπορω για να σε εξυπηρετησω να τις κρατησω ως και τις 15/08 το βραδυ και να συναντηθουμε την Κυριακη 15/08 αργα το απογευμα ή βραδυ μεχρι και τις 22:00. ΠΜ για τα υπολοιπα.
 

Μηνύματα
540
Reaction score
435
Οι θήκες συνεχίζουν να υπάρχουν.
- Αποστολή δε θα γίνει. Παραλαβή μ'ονο από Λαγονήσι και γύρω περιοχές.
- Αν δεν υπάρξει ενδιαφέρον, Τετάρτη 11/08 πάνε ανακύκλωση.
- Κατ'εξαίρεση μπορώ να τις κρατήσω μέχρι και 15/08 για να δωθούν μόνο την ίδια μέρα (15/08) απόγευμα προς βράδυ..
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.340
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top