Χαριζεται ηχοσυστημα SONY αχρησιμοποίητο

Status
Not open for further replies.







Μηνύματα
14
Reaction score
45
Καλησπέρα, συγχαρητήρια για την κίνηση, και ότι έψαχνα να αγοράσω αλλά σε χαμηλή τιμή! Αν ισχύει η προσφορά βάζω κι εγώ υποψηφιότητα για την απόκτησή του. Καλή συνέχεια!
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.953
Reaction score
20.471
Είπα να μην το σχολιάσω, αλλά δεν άντεξα...
Αυτό το φαινόμενο, οποτεδήποτε χαρίζεται κάτι, να εμφανίζονται όλοι οι πουθενάδες του forum ή/και χρήστες οι οποίοι έκαναν εγγραφή μόνο και μόνο για να δηλώσουν ενδιαφέρον για αυτό που χαρίζεται, πραγματικά με ξεπερνάει.

@vasilisnt Συγχαρητήρια για την κίνηση, μην με λάβεις υπόψη στην κλήρωση.
 

Μηνύματα
14
Reaction score
45
Είπα να μην το σχολιάσω, αλλά δεν άντεξα...
Αυτό το φαινόμενο, οποτεδήποτε χαρίζεται κάτι, να εμφανίζονται όλοι οι πουθενάδες του forum ή/και χρήστες οι οποίοι έκαναν εγγραφή μόνο και μόνο για να δηλώσουν ενδιαφέρον για αυτό που χαρίζεται, πραγματικά με ξεπερνάει.

@vasilisnt Συγχαρητήρια για την κίνηση, μην με λάβεις υπόψη στην κλήρωση.
Κύριε @wizzy, προσωπικά δεν μπήκα για να λάβω μέρος στην κλήρωση, έτυχε να διαβάσω κάτι, γράφτηκα και έπεσα επάνω στην συγκεκριμένη προσφορά. @vasilisnt Αν θεωρείται αυτό κακό, παρακαλώ να μην με βάλετε στην κλήρωση.
 

Μηνύματα
3.089
Reaction score
8.864
Παιδιά μη δικαιολογείστε αφού υπάρχει η ελεύθερη κλήρωση και όχι μόνο για παλαιά μέλη μπορούν να δηλώσουν όλοι συμμετοχή νομίζω.
Ο wizzy το λέει καλοπροαίρετα !!
 

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.105
Reaction score
2.740
Είπα να μην το σχολιάσω, αλλά δεν άντεξα...
Αυτό το φαινόμενο, οποτεδήποτε χαρίζεται κάτι, να εμφανίζονται όλοι οι πουθενάδες του forum ή/και χρήστες οι οποίοι έκαναν εγγραφή μόνο και μόνο για να δηλώσουν ενδιαφέρον για αυτό που χαρίζεται, πραγματικά με ξεπερνάει.

@vasilisnt Συγχαρητήρια για την κίνηση, μην με λάβεις υπόψη στην κλήρωση.
Οι κλήροι ατόμων με συμμετοχή στο site θα έχουν μεγαλύτερη βαρύτητα
 



Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Συμμετοχή οχι βεβαια στις αγγελίες μονο

Και φυσικά μην το δω σε τίποτα αγγελίες πώλησης στο μέλλον , θα ήταν ντροπή
Ε δε νομίζω πια.....
(να μπει στις αγγελίες του αβουσαιτ.. τόσα άλλα υπάρχουν για αγγελίες :tongue:)
 

Μηνύματα
2.748
Reaction score
1.380
Θα ήθελα να μπω και εγώ στη λίστα παρακαλώ, με υπόσχεση να μεταπηδήσει σε πραγματικά αδύναμα χέρια..
Ευχαριστώ πολύ κ μπράβο για την κίνηση.
 

Μηνύματα
44
Reaction score
60
Συγχαρητήρια για την κίνηση! Θα ήθελα, αν δεν υπάρχει αντίρρηση, να λάβω μέρος για λογαριασμό φίλης συμφοιτήτριάς μου που ψάχνεται για 5.1 set αλλά μάλλον θα καταλήξει σε κάτι φτηνό logitech λόγω budget. Κάτι τέτοιο θα της ερχόταν μουρλια και ας πάρει μόνο ένα σαμπ από τις αγγελίες του φόρουμ όταν είναι σε θέση.
 

Μηνύματα
682
Reaction score
414
Πολλα μπραβο!! Δηλωνω συμμετοχη για φιλο που ψαχνει ενα micro συστημα για δωματιο επειδη στο σαλονι κινειται το παιδι και τα γνωστα... Δεν ειναι για μενα. Σε περιπτωση που του τυχει θα δοθουν τα στοιχεια του για επικοινωνια.
 

Μηνύματα
3
Reaction score
0
Ενισχυτής
sony str-598 6καναλος

ηχεια
SS-CNP900 κεντρικο
SS-MSP880 δεξι - αριστερο
SS-SRP880 Surround x 3

θα προτιμουσα να το παρει καποιος που δεν εχει καθολου ηχοσυστημα παρα να το εχει καποιος για δευτερο σε κανενα εξοχικο

θα ηταν καλη ιδεα να το συνδεσει με υπολογιστη, εχει coaxial in & optical in , ΔΕΝ εχει hdmi in-out

(δεν εχει sub-woofer το συστημα παρακαλω η ποινη να ειναι ελαφρια)

View attachment 185553 View attachment 185554 View attachment 185555 View attachment 185556

αν εχουμε αρκετους με ενδιαφερον θα γινει κληρωση
Θα ήθελα να δηλώσω και εγώ συμμετοχή, με σκοπό να τοποθετηθεί στο φοιτητικό δωμάτιο του γιου μου.
Ευχαριστώ!
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.590
Μηνύματα
2.866.733
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top