Χαριζεται Raspberry Pi 2+ με Hifi Berry Dac+

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
52
Reaction score
39
Θα ήθελα να συμμετάσχω και εγω στην κίνηση
Κλήρωση εννοώ λολ Αν και γίναμε κίνημα οι υποψήφιοι ! Λολ
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
3.020
Reaction score
3.007
Mπραβο για την κίνηση,γιατί είναι κάτι που θα μπορούσε άνετα να πουληθεί για ένα καλό ποσό (σχετικά με το δωρεάν ). Ποιο Wiim περιμένεις ?
Καλημέρα. Η αξία του είναι πολύ μικρή αν σκεφτείς ότι ένα νέο 5ης γενεάς Pi με το dac+ έχει γύρω στο κατοστάρικο. Το πιο πιθανό είναι να χαθεί σε καμία αποθήκη και να ξεχαστεί. Ας το πάρει κάποιος να το χαρεί.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.403
Reaction score
78.397
Γράφτηκες πριν μισή ώρα για το δώρο; :rolleyes:
προσωπικά.... θα ήθελα να έμπαινε όριο στις κατηγορίες χαρίζεται...τουλάχιστον μέσος όρος 50 μηνύματα/χρόνο από την εγγραφή στο avsite...
έχει παραγίνει το κακό...με τους επαγγελματίες ζήτουλες

το θέμα του να χαρίζει κάποιος κάτι στα μέλη της κοινότητας...είναι αυτό
να αποτελούν ενεργά μέλη αυτής οι υποψήφιοι....

γνώμη μου
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
3.020
Reaction score
3.007
προσωπικά.... θα ήθελα να έμπαινε όριο στις κατηγορίες χαρίζεται...τουλάχιστον μέσος όρος 50 μηνύματα/χρόνο από την εγγραφή στο avsite...
έχει παραγίνει το κακό...με τους επαγγελματίες ζήτουλες

το θέμα του να χαρίζει κάποιος κάτι στα μέλη της κοινότητας...είναι αυτό
να αποτελούν ενεργά μέλη αυτής οι υποψήφιοι....

γνώμη μου
Σε αυτό θα συμφωνήσω και εγω. Την επόμενη φορά θα βάλω όρο για αυτό σε κατι που θα χαρίσω. Χωρίς παρεξήγηση προς τα μέλη που μπορεί να μην έχουν τέτοιο σκοπό έστω και αν δεν συμμετέχουν στο φόρουμ ενεργά.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.403
Reaction score
78.397
Σε αυτό θα συμφωνήσω και εγω. Την επόμενη φορά θα βάλω όρο για αυτό σε κατι που θα χαρίσω. Χωρίς παρεξήγηση προς τα μέλη που μπορεί να μην έχουν τέτοιο σκοπό έστω και αν δεν συμμετέχουν στο φόρουμ ενεργά.
αναφερόμουν στον κανονισμό των αγγελιών....
αυτό έλειπε να παρεξηγηθούν κιόλας....
με ένα πρόχειρο σερτς...βλέπεις μηνύματα από συγκεκριμένους ''κάποιους'' μόνο σε αγγελίες χαρίζεται....
λες κ έχουν βάλει μποτάκι ένα πράμα

οίκτο
 


Μηνύματα
3.111
Reaction score
8.901
Καλημέρα Κωνσταντίνε, συγχαρητήρια για τη κίνηση σου, και συμφωνώ απολύτως να υπάρχει ένα όριο, εσύ κάνεις μία προσφορά για τα μέλη που είναι ενεργά, πάντως και να δεις αντίστοιχους συμμετέχοντες τους εξαιρείς από τη κλήρωση.
Να χαρείς να νέο σου μηχάνημα .....είμαι εκτός.
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
3.020
Reaction score
3.007
Μαζευτήκατε 17 νοματεοι οπότε ειπα να την κάνω τώρα την κλήρωση. Τα νούμερα πάνε κατά σειρά ενδιαφέροντος. Χρησιμοποίησα το random number picker που έβγαλε το Google και νικητής του raspberry είναι το νούμερο 2. Συγχαρητήρια στον φίλο Wizzy και το όμορφο νησί του την Κύπρο. Αναμένω ΡΜ την διεύθυνση για την αποστολή. Έξοδα δικά μου. :party:
 








abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.287
Reaction score
96.328
Δίκιο έχει ο Νταχάρης... :biggrin:
 

Μηνύματα
27
Reaction score
7
Καλησπέρα σε όλους. Επειδή έχω καιρό να χαρίσω κάτι και λόγω ερχομού του Wiim χαρίζω το αγαπημένο μου RPi 2+ με το HiFi Berry Dac+ στην ανάλογη μεταλλική θηκη. Δώρο μαζί καλωδιο usb με διακόπτη και usb τροφοδοτικό καθως και usb wifi dongle της tplink συμβατο με volumio. Μια sd χρειάζεστε και ένα λειτουργικό όπως το volumio και είστε ready. Πληροφορίες με ΡΜ και παραλαβή από Μελίσσια. Κλήρωση σε περίπτωση πολλών ενσιαφερομενων.
Συγχαρητήρια στο Τυχερό no2. Οι υπόλοιποι χαλαρώστε, δεν χάσατε κάτι που είχατε.

Ωραία να γίνονται τέτοιες κινήσεις,έστω και υπό αυτές τις συνθήκες.
Υ.Γ. Ναι αρκετοί οι geststars που εμφανίζονται από το πουθενά.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.403
Reaction score
78.397
νικητής του raspberry είναι το νούμερο 2. Συγχαρητήρια στον φίλο Wizzy και το όμορφο νησί του την Κύπρο. Αναμένω ΡΜ την διεύθυνση για την αποστολή. Έξοδα δικά μου. :party:
:rolleyes:
 

Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.016
Μηνύματα
2.885.350
Members
37.976
Νεότερο μέλος
Spadidakis
Top