Χαχα, καλό...

Irene_K

Τάγμας
Μηνύματα
1.538
Reaction score
0
Απάντηση: Χαχα, καλό...

Δεν το ξέρεις Νίκο μου? Ο έρωτας και το μίσος χωρίζονται απο μια λεπτή κλωστή
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Βρε φιλε εσυ δεν μπορω να καταλαβω τι ζορι τραβας!!!!!!!!!!!
Τώρα όπου να 'ναι, θα πάει στο φόρουμ του και θα γράψει (και με τους 57 λογαριασμούς του), πόσο ανάγωγοι είμαστε που μπήκε να μας την πει και δεν κάναμε βαθιές υποκλίσεις. :114:

Καλά το είπε εκείνος ο χριστιανός. Ειδικός στο χύσιμο της καρδάρας ο πρόεδρας. Κρίμα γιατί θα μπορούσε να προσφέρει λίγα πράγματα.

...
 




Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Πάντως, η υπογραφή της Irene_K με εκφράζει...
Είναι καλό το ότι έχεις αυτογνωσία. Είναι πασιφανές ότι κάνεις κρεμαστάρια ότι δεν φτάνεις. Έτσι εξηγείται και το ότι αντί να κοιτάς το δικό σου, προσπαθείς να δημιουργείς προβλήματα στα φόρα των άλλων. :126:

...
 


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Αφού σε γαργαλάει βρε να γράφω...
Η μήπως κάνω λάθος???
Φυσικά και με γαργαλάει Χρήστο. Το διασκεδάζω αφάνταστα αλλά μέχρι ένα σημείο. Τα ίδια και τα ίδια τα βαριέμαι εύκολα.

...
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Ισα ισα,
Σας αυξάνω την κυκλοφορία...
Το ότι σκέφτεσαι εσύ έτσι, δεν σημαίνει ότι σκεφτόμαστε κι εμείς. Ευχαριστούμε για το καλό που μας κάνεις αλλά δεν είναι ανάγκη. :126:

...
 



Μηνύματα
250
Reaction score
0
Παίδες, η είδηση είναι κορυφαία. Ανοίγουν οι ασκοί του Αιόλου.
Φανταστείτε κάποιος αγοραστής ενός πανάκριβου καλωδίου, να μην έχει δει εμφανείς διαφορές και να αρχίσει να ζητάει αποζημιώσεις για εξαπάτηση.

...
μέχρι το κογκρέσο θα φτάσει το θέμα:
 

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Νικο νομιζω οτι εισαι λιγο αδικος σε αυτα που λες για το ACA και το Forum του.

Πρωτα απο ολα το ACA δεν ειναι forum, απλα εχει ΚΑΙ forum.

Δευτερον το forum του ACA ειναι μονο hi-end, δεν εχει τις υπολοιπες κατηγοριες του ΑVsite. Και ξερεις καμια φορα δεν μετρα η ποσοτητα της επισκεψιμοτητας αλλα η ποιοτητα. Και οπως και να το κανουμε το forum του ACA αποτελειται απο αμιγως, χομπιστικο κοινο, ασε που το παρακολουθουν απο ολα το κοσμο including κατασκευαστες του χωρου.
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Νικο νομιζω οτι εισαι λιγο αδικος σε αυτα που λες για το ACA και το Forum του.

Πρωτα απο ολα το ACA δεν ειναι forum, απλα εχει ΚΑΙ forum.

Δευτερον το forum του ACA ειναι μονο hi-end, δεν εχει τις υπολοιπες κατηγοριες του site. Και ξερεις καμια φορα δεν μετρα η ποσοτητα της επισκεψιμοτητας αλλα η ποιοτητα. Και οπως και να το κανουμε το forum του ACA αποτελειται απο αμιγως, χομπιστικο κοινο, ασε που το παρακολουθουν απο ολα το κοσμο including κατασκευαστες του χωρου.
Μιχάλη μου, σε αγαπάω και σε εκτιμάω και το ξέρεις. Αλλά:
1. Ξέρω πράγματα για το φόρουμ του ACA που δεν ξέρεις.
2. Ο πρόεδρας δεν είναι άδικος που μπαίνει εδώ με μοναδικό σκοπό να μας κάνει μαντάρα με τις ειρωνείες του και την ανάρμοστη συμπεριφορά του? Πήγα εγώ εκεί να τον ενοχλήσω? Κάνε κριτική λοιπόν και προς τα εκεί, να σε χαρώ.
3. Αμιγώς χομπίστικο κοινό? Γιατί εμείς τι είμαστε? Θέλεις να απαριθμήσουμε μαζί τα μέλη μαγαζάτορες και εμπόρους του ACA και του AVSite να δούμε ποιό έχει περισσότερους?

...
 


Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.142
Reaction score
20.701
2. Ο πρόεδρας δεν είναι άδικος που μπαίνει εδώ με μοναδικό σκοπό να μας κάνει μαντάρα με τις ειρωνείες του και την ανάρμοστη συμπεριφορά του? Πήγα εγώ εκεί να τον ενοχλήσω? Κάνε κριτική λοιπόν και προς τα εκεί, να σε χαρώ.
...
Μη συγχίζεσαι λέμε! Ο Καφάτος τον έβαλε, για να ανέβουν τα hits. Γουστάρει ποσότης και όχι ποιότης, είναι άσσος σε κάτι τέτοια...
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.735
Μηνύματα
2.874.259
Members
37.940
Νεότερο μέλος
greemlin
Top