Χαϊεντάδες με Περικεφαλαία

ika

News
Μηνύματα
14.036
Reaction score
13.000
Την καλύτερη ατάκα που μου έχει πει αντιπρόσωπος καλωδίων αξίας μικρομεσαίου ΙΧ, σε έκθεση στο Χίλτον ήταν " αυτό το καλώδιο θα κάνει το ηχείο σου λιγότερο φλύαρο". !!!!!
........
Στο SUPER ΤΟΡ μοντέλο της εταιρείας, παίζει και να μουγκένεται τελείως....
 

Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Καλά να φοβάσαι όταν κάνεις μπάνιο μην ανοίξει κανείς τη βρύση ή τραβήξει καζανάκι … αλλά να φοβάσαι όταν ακούς μουσική μην ανάψει κανείς το πορτατίφ, εεε πάει πολύ.
 

Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Όχι δεν ακούει αυτό, το θέμα δεν είναι ότι ακούει το άναμμα του διακόπτη, ακούει την λάθος φάση του πορτατίφ! Μάλιστα την έχει σημειώσει και όντως ήταν λάθος, σε σχέση με το σημάδι του.
Α, δεν το κατάλαβα! Αυτό δεν γίνεται.
 

Μηνύματα
58
Reaction score
122
Α, δεν το κατάλαβα! Αυτό δεν γίνεται.
Αυτό λέω και εγώ, το θέμα είναι πως εξηγείται το γεγονός ότι μόλις μπήκε η πρίζα του πορτατίφ μετά από ελάχιστο χρόνο αυτός φώναξε από μέσα, ότι κάτι μπήκε σε λάθος φάση... Ωραία δεν γίνεται, αλλά αυτός πως το άκουσε...
 

Μηνύματα
7.272
Reaction score
11.821
Αυτό λέω και εγώ, το θέμα είναι πως εξηγείται το γεγονός ότι μόλις μπήκε η πρίζα του πορτατίφ μετά από ελάχιστο χρόνο αυτός φώναξε από μέσα, ότι κάτι μπήκε σε λάθος φάση... Ωραία δεν γίνεται, αλλά αυτός πως το άκουσε...
Ευκολάκι. Πας μια μέρα στη ζούλα, ανοίγεις το φις του πορτατίφ και αντιστρέφεις τα καλώδια. Αν δεν παραπονεθεί, λέει μπαρούφες. Αν παραπονεθεί, ο τύπος είναι για μελέτη.
 

Μηνύματα
1.273
Reaction score
2.226
Αυτό λέω και εγώ, το θέμα είναι πως εξηγείται το γεγονός ότι μόλις μπήκε η πρίζα του πορτατίφ μετά από ελάχιστο χρόνο αυτός φώναξε από μέσα, ότι κάτι μπήκε σε λάθος φάση... Ωραία δεν γίνεται, αλλά αυτός πως το άκουσε...
Με τα λαμπάτα πορτατίφ γίνονται αυτά. Nα πάρει ψηφιακό led.
 

Μηνύματα
43
Reaction score
2
Ευκολάκι. Πας μια μέρα στη ζούλα, ανοίγεις το φις του πορτατίφ και αντιστρέφεις τα καλώδια. Αν δεν παραπονεθεί, λέει μπαρούφες. Αν παραπονεθεί, ο τύπος είναι για μελέτη.
Μου έκαναν κάτι αντίστοιχο και παραπονέθηκα. Είμαι για "μελέτη" λοιπόν !
Και ο φίλος δεν σας έχει γράψει ούτε το ένα δέκατο από τις παραξενιές που ακούω !
 






Μηνύματα
7.272
Reaction score
11.821
Βέβαια, δεν βλέπουμε το υπόλοιπο σύστημα, αλλά εδώ μιλάμε για lifestyle. Απο ότι φαίνεται, σημασία δεν έχει το σύστημα, αλλά να υπάρχουν στον χώρο βινύλια, McIntosh και κρασί ( αυτό ειδικά, απαραίτητο αξεσουάρ για να πνίξει κανείς τον πόνο του ).
Κάτι σαν τις Φεράρι στα αυτοκίνητα ( που σιγά μην είναι το μόνο supercar και σιγά μη δεν τρώει σκόνη απο άλλα supercars ), κάτι σαν τα Nike στα αθλητικά παπούτσια και πάει λέγοντας. Tα McIntosh μια χαρά μηχανάκια μπορεί να είναι, ο λόγος που θα τα πάρει κάποιος μπάζει απο παντού. Όπως συμβαίνει και με τα βινυλιακά συστήματα αυτή την εποχή, ένα πράγμα.
 





Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.871


 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.673
Reaction score
28.013
Κάνεις πλάκα τώρα :rofl: :roflmao:

"δείξε σε όλους όσους έρχονται σπίτι σου ποιό είναι το σύστημα σου. Διαφήμισε με. Δώσε δύναμη στην επιλογή σου. Δώσε μου και $1500 για να σε βοηθήσω. Θα πάρεις μια ταμπέλα, όχι μία οποιαδήποτε ταμπέλα, μια χειροποίητη με λάμπα των $1500. You are the man, show me some love man."
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.095
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top