Χαϊεντάδες με Περικεφαλαία



toulou

Δικαναλίδης
Μηνύματα
1.389
Reaction score
1.843
Μπα, παίδες μη νομίζετε...
Κλίκαρα το παραπάνω, και μετά στην τύχη την σελίδα 4 των σχολίων (αρχίζει με ποστ #5974655, πριν και μετά δεν ξέρω τι λένε), και . . . :roflmao::roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
567
Reaction score
1.542
Διάβασα καμιά 15αρια από τα σχόλια στο εν λόγο link εντάξει καλοί μου άνθρωποι αν θέλετε να φτιάξετε κοιλιακούς αξίζει τα 5 λεπτά. Παραπάνω -προσωπικά- δεν αντέχουν τα σπλάχνα μου.
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Δεν έχω διαβάζει το θέμα που χλευάζετε αλλά ο χλευασμός είναι τύπου : ρε τους χαζούς, πάνε στη Μύκονο και τα τρώνε στις γυναίκες και στα κλαμπς. Μα πόσο κουτοί ρε είναι και δεν πάνε πχ τι να πω δεν ξέρω. Βάλτε ο καθένας το δικό σας
😁😁😁😁
 

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.449
Reaction score
5.549
Δεν έχω διαβάζει το θέμα που χλευάζετε αλλά ο χλευασμός είναι τύπου : ρε τους χαζούς, πάνε στη Μύκονο και τα τρώνε στις γυναίκες και στα κλαμπς. Μα πόσο κουτοί ρε είναι και δεν πάνε πχ τι να πω δεν ξέρω. Βάλτε ο καθένας το δικό σας
😁😁😁😁
όποιος κοιτάει να πάρει καλύτερη, έστω, διαφορετική, ποιότητα ήχου από... SSD, πρέπει να τον κοιτάξει ψυχίατρος, και δεν αξίζει ούτε χλευασμό.
Αυτά που γράφεις περί Μυκόνου και ακριβών κλαμπς και γυναικών, έχουν ΠΟΛΛΗ περισσότερη αξία και έχουν έστω και 1% νοήμα, το ψεύτικο SSD του κώλου με ουδεμία επίδραση στον ήχο δεν έχει απολύτως καμμία αξία, ούτε για χλευασμό δεν είναι.

Στην υγειά των κορόιδων βέβαια, πάρε αν θες ένα, δεν θα σε κοροϊδέψουμε :D
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
η χαιενδιά είναι απλά μια επιδημία άρνησης μαθηματικών

γιατί να έχεις έναν χαιενδ σκληρό και όχι και ram ? κάποιος πρέπει να ψάξει εκεί έξω για το χάιπερ χαιενδ χάρντγουερ που μας κρύβουν
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
η χαιενδιά είναι απλά μια επιδημία άρνησης μαθηματικών

γιατί να έχεις έναν χαιενδ σκληρό και όχι και ram ? κάποιος πρέπει να ψάξει εκεί έξω για το χάιπερ χαιενδ χάρντγουερ που μας κρύβουν
Βρε συ Χάρη μου. Δεν ήταν αυτό το πόιντ. Μην γίνεσαι και εσύ σαν τους δημοσιογραφίασκους των καναλιών που κράζουν μετά τις οδηγίες. Έλεος δλδ ρε παιδιά. Γράφω ξεκάθαρα δεν έχω διαβάσει τι κράζετε άρα στα παπάρι@ μου το και καλά αίτιο.
τες πα. Εδώ μαμάνε τα ηλεκτρικά χιουκεντάι πόρσε 20ετίας , στα άλλα τράβαλα θα κολλήσουν οι τρολαετοί!!
😀😀
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Βρε συ Χάρη μου. Δεν ήταν αυτό το πόιντ. Μην γίνεσαι και εσύ σαν τους δημοσιογραφίασκους των καναλιών που κράζουν μετά τις οδηγίες. Έλεος δλδ ρε παιδιά. Γράφω ξεκάθαρα δεν έχω διαβάσει τι κράζετε άρα στα παπάρι@ μου το και καλά αίτιο.
τες πα. Εδώ μαμάνε τα ηλεκτρικά χιουκεντάι πόρσε 20ετίας , στα άλλα τράβαλα θα κολλήσουν οι τρολαετοί!!
😀😀
απαπα
δεν πήγαινε direct για σένα μωρέ.....
εσύ είσαι υβρίδιο χαιενδά :biggrin:
 








alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.398
Reaction score
27.685
Νομίζω είναι μια μοναδική στιγμή που ενώ βλέπεις actual snake δεν έχει oil. 🙂

FB_IMG_1654242588354.jpg


Χωρίς να θέλω να σας το χαλάσω, υπάρχουν καλώδια με μεγαλύτερο πάχος από τον πύθωνα της φωτογραφίας. 🙂
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Western digital Black του 1 ΤΒ, Κώστα μου, τί αηδίες Green γράφεις;
Όλοι ξέρουν πως το Black είναι για ροκ ενώ το Green είναι για electronic.
Για φυσικά όργανα, κλασική και ακουστική jazz μόνο ssd.

Όλα εγώ πρέπει να τα γράφω;
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.138
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top