Χαϊεντάδες με Περικεφαλαία

Μηνύματα
2.340
Reaction score
4.902
Άδειο κουτί για $1500 πουλάνε κάποιοι.
Εγώ τους βγάζω το καπέλο. :hi:

View attachment 255950
View attachment 255949

Και δυό καπέλα μη σου πω, sold out σε 24 ώρες. :hi::hi:

View attachment 255951
Πάνε να βγάλουνε την χασούρα, λόγω της οποίας προσφάτως η εταιρεία McIntosh-Sonus Faber-Sumico πουλήθηκε για πολλοστή φορά (και την αγόρασε άσχετη εταιρεία που μαζεύει χρεοκοπημένους) https://www.strata-gee.com/like-a-c...e-again-acquired-by-a-private-equity-company/
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Ναι, κάπως άδειος είναι ο ήχος. Δεν ξέρω :thumbsdown:



:biggrin:
Είναι η μαγεία του κενού που πηγάζει από το κενό του σύμπαντος και αγγίζει τις χορδές της ψυχής με μια μελωδία που δεν μπορεί το ανθρώπινο αυτί να ακούσει παρά μόνο όταν αιωρείται στο κενό του διαστήματος............. τι έγραψα ο άνθρωπας χαχαχαχαχα.
 





wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Δεν είναι άδειο κουτί. Έχει τη φωτιζόμενη επιγραφή στο εμπρός μέρος. Οι είσοδοι/έξοδοι είναι remote turn on/off.

Το γράφει κιόλας, LIGHT BOX. Όλα εγώ πχια...
Να ήταν φτηνό... να το παίρναμε για κουτί! να στεγάσουμε όλα τα DIY (streamers, τροφοδοτικά κλπ), miniDSP και λοιπά γκαντζετάκια, όλα υπό μίαν στέγη! :p
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Πόσο φτηνό δλδ?
Αυτό το τούμπανο έχει 135 ευρά

1656054980628.png


1656055018994.png

Οπότε κάτι ανάλογο!



(και να είχε δηλαδή τόσο .... σιγά να μην έτρεχα να το πάρω... αλλά λέμε τώρα, σαν DIYης, πάντα με συγκινούν τα κουτιά!!)
 


Μηνύματα
27.074
Reaction score
25.005
Ε όχι και τούμπανο ρε μάστορα!
Ενα σκέτο άβαφο αλουμινένιο κουτί είναι.
Το άλλο έχει μαύρη ανοδείωση , έχει ολόκληρη φωτιζόμενη πρόσοψη και κόψιμο πίσω , τι λές τώρα ? συγκρίνονται?
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Ε όχι και τούμπανο ρε μάστορα!
Ενα σκέτο άβαφο αλουμινένιο κουτί είναι.
Το άλλο έχει μαύρη ανοδείωση , έχει ολόκληρη φωτιζόμενη πρόσοψη και κόψιμο πίσω , τι λές τώρα ? συγκρίνονται?
Μα είπα, "κάτι ανάλογο".... δηλαδή ο "χρυσός" να είναι σε τιμη "χρυσού" και όχι ..."κοσμήματος" !!! :p
 










Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.307
Μηνύματα
2.858.044
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top