Χαϊεντάδες με Περικεφαλαία

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Δυστυχώς δεν καταλαβαίνουν ότι ο σωστός επαγγελματίας εγκαταστάτης και καλιμπρατορας (εικόνας και ήχου) της σύγχρονης audio video πραγματικότητας, είναι μόνον αυτός με μεγάλη εμπειρία στησίματος σε immersive σεταπ.

Ο επαγγελματίας με γνώσεις εκ μονοκαναλων σεταπ των σέβεντις είναι πλέον μουσειακό είδος, κειμήλιο, σα τον πεταλωτή γαϊδάρων, άχρηστος. 😛😁
Εντελώς φιλικά, μόνο φιλικά, εννοείται.
Καλή χρονιά να έχουμε, χρόνια πολλά σε όλους, με πολύ αγάπη. Ματς μουτς, καρδούλες.

ΥΓ. Άι λοβ γιου
1672306150035.png
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
Λες να καταντησουμε και μεις σαν και αυτόν στα γεράματα, να ακούμε Ramones από τα Wilson και να ψάχνουμε διακοσμητή? :biggrin:
:headbang:
... νομιζω οτι βιοποριζεται απο real estate (περα απο οτιδηποτε αλλο), και ειναι σε εναν συγκεκριμενο κυκλο γνωστο ως discaholicus anonymous. Καταφερνει παντα να μου ειναι συμπαθης, καθοτι μεγαλο πσυχακι.
Ειναι αντιδεοντολογικο (στον δικο μου κυκλο χαμενων ρομαντικων) να υπερβω συγκεκριμενα ποσα για θεματα ηχοσυστηματων (τα εχω υπερβει, εσφαλμενα κατα πολυ), ασε δε που δε προκειται να φτασω γεραματα...δε πιστευω σε θαυματα.. :smoke:
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
:headbang:
... νομιζω οτι βιοποριζεται απο real estate (περα απο οτιδηποτε αλλο), και ειναι σε εναν συγκεκριμενο κυκλο γνωστο ως discaholicus anonymous. Καταφερνει παντα να μου ειναι συμπαθης, καθοτι μεγαλο πσυχακι.
Ειναι αντιδεοντολογικο (στον δικο μου κυκλο χαμενων ρομαντικων) να υπερβω συγκεκριμενα ποσα για θεματα ηχοσυστηματων, ασε δε που δε προκειται να φτασω γεραματα...δε πιστευω σε θαυματα.. :smoke:
Φυλάξου κι εσύ.. :roflmao: :roflmao: :roflmao:

:lolsign:
 


Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
Ειναι αντιδεοντολογικο (στον δικο μου κυκλο χαμενων ρομαντικων) να υπερβω συγκεκριμενα ποσα για θεματα ηχοσυστηματων (τα εχω υπερβει, εσφαλμενα κατα πολυ),
Απομνημονευματα ενός επαγγελματία που έχει το δικό του στούντιο.
,, Εφτιαξαμε ένα ηχειο κατά βάση στουντιακο με καλές μετρήσεις και πήγαμε στους εμπόρους να το προωθήσουμε... εκεί μας είπε ένα αντιπρόσωπος προς τιμήν του ότι δεν τον ενδιαφέρει καθόλου, μας έδειξε 5 κλασσικά χαιφαι ηχεία στον χώρο και μας είπε ότι με αυτά θα βγάλει από την πώληση πολύ μεγαλύτερο κέρδος ενώ επίσης διαφημιζονται παντού με τα ριβιου τους με τα όλα τους :biggrin:,,
Καταλήγει ότι όποιος ενδιαφέρεται για vfm αγορά να στραφεί αποκλειστικά σε στουντιακα :D

Με πολύ αγάπη, χρόνια πολλά σε όλους, αι λοβ γιου😀
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.671
Ιτς νοτ ε σίκρετ.

Οι απανταχού έμποροι Χάι Ενδ, ασχέτως γνώσεων, θα κάνουν τα αδύνατα δυνατά ώστε να προωθήσουν και φυσικά να πουλήσουν τα προϊόντα που τους αποφέρουν το μεγαλύτερο δυνατό κέρδος.

Αποφεύγουν δια ροπάλου προϊόντα με ελάχιστο κέρδος, πχ στουντιακά ενεργά ηχεία. Πχ λέω.

Λατρεύουν πάσης φύσεως περιφερειακές βλακείες, πχ καβλώδια και υποστηρικτικά αυτών. Πχ λέω.

Δατς λάιφ, δεν έχουν μαγαζί για την ψυχή της μάνας τους, ούτε από χόμπι. Πληρώνουν λογαριασμούς, έχουν προσωπικό, χρειάζεται να βγάλουν τα προς το ζειν.

Πολύ φιλικά, άι λόβ γιού όλ, όλ δι μπεστ γουίσις, χάπι Νιού Γιαρ, ετσετερα ετσετερα ματς μουτς καρδούλες.
 



D

Deleted member 50795

Guest
ενός επαγγελματία που έχει το δικό του στούντιο.

Καταλήγει ότι όποιος ενδιαφέρεται για vfm αγορά να στραφεί αποκλειστικά σε στουντιακα :D
συμφωνώ στο μέγιστο βαθμό. Τα lyd8 που πήρα πρόσφατα ήταν η καλύτερη και πιο τίμια αγορά μου στο hifi , που έκανα ever (και με διαφορά :geek:)
για να τα ξεπεράσει κάποιος , πρέπει να χώσει πολλά μαρουλάκια πάνω.
εγω δε λέω τραβάτε πάρτε ενεργά , απλά δοκιμάστε τα.

το πρότζεκτ θα κλείσει με την ενσωμάτωση δυο 18s... :biggrin:
 
Last edited by a moderator:

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Εγώ πάλι ένα ασύρματο Sony των 40€. Παίζει φανταστικά για 40€, και για ένα οχτάωρο καθημερινά, τουλάχιστον. 🙃
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.671
Εγώ είμαι πλήρως απογοητευμένος από τα ενεργά που πήρα. Μην πλησιάζετε.

Επί της ευκαιρίας, διαθέτω προς πώληση κάτι εξαιρετικά μαγκνεπαν, με διθυραμβικές κριτικές όπως γνωρίζετε όλοι. Σε πολύ καλή τιμή μάλιστα τα προσφέρω, μεγάλη ευκαιρία.

Λόβ γιού όλ, γουόρλντ πις ετσετερα ετσετερα ματς μουτς καρδούλες.
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.671
Πούλα μου 3 από αυτά τα σαβουροενεργά, μιας και έχεις πολλά!
Άσε τα χρεπια, δε μου πάει η καρδιά ❤💓❤💓 να σε ξεγελάσω και να σου πάρω τα λεφτάκια σου τα ωραία για τέτοιες αηδιες.

Πάρε τα μαγκνεπαν, να πιάσουν τόπο τα λεφτά σου. Θα δώσεις κάτι παραπάνω, αλλά αξίζει. Αυτιά έχεις θα καταλάβεις διαφορά.

Εσύ ξέρεις. Είσαι έμπειρος. (Κολακείες απαραίτητες)
Αυτιά δυνατά έχεις, εκπαιδευμένα, ξέρεις να ακούς, τα μαγκνεπαν παίζουν μουσική, είναι τέχνη η μουσική, συναίσθημα, άσε τα μόνιτορ για τα στούντιο που κάνουν δουλειά. Δεν κάνουν για σπίτι λέμε. Δεν έχουν διάχυση.

Φιλάκια πολλά άι λόβ γιού όλ, ολόβερ έβριμπαντι λόβ γιού κίσις ματς μουτς καρδούλες.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Φιλάκια πολλά άι λόβ γιού όλ, ολόβερ έβριμπαντι λόβ γιού κίσις ματς μουτς καρδούλες.
Να σου πω ρε λαβ. Στείλε μου τιμούλα για τζιβισι-λούμα-στιού τώρα που σε βρήκα στα χάι σου. 🤣
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Πάρε τα μαγκνεπαν, να πιάσουν τόπο τα λεφτά σου
Θέλω να φτιάξω έναν πάγκο εργασίας.. λες? :thumbsdown:
(στη φύλαγα μαρή απ' τις ψαροκασέλες.. :biggrin: )



Ματς μουτς and a happy new fear.. 8-)
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
Καταλήγει ότι όποιος ενδιαφέρεται για vfm αγορά να στραφεί αποκλειστικά σε στουντιακα :D
-> ο κωδικας δεοντολογιας (που ακολουθω) λεει οτι το συνολικο κοστος μηχανηματων να μην υπερβαινει ενα ζευγαρι αξιολογων επαγγελματικων ενεργων.
(και εχω κανει γαργαρα την παραγραφο βητα που επιτασει Mp3 εναντι φυσικων μεσων :beach: )
 

Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
Πούλα μου 3 από αυτά τα σαβουροενεργά, μιας και έχεις πολλά!
Τι τα θέλεις τα 3? 2 αυτιά έχουμε. Πάρε 2 ακριβά να σκάσουν οι γείτονες και οι φίλοι απ την ζήλια τους και αν μας κάνουν κριτική που δώσαμε τόσα πολλά θα λέμε... οσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμασταρια.
-> ο κωδικας δεοντολογιας (που ακολουθω) λεει οτι το συνολικο κοστος μηχανηματων να μην υπερβαινει ενα ζευγαρι αξιολογων επαγγελματικων ενεργων.
(και εχω κανει γαργαρα την παραγραφο βητα που επιτασει Mp3 εναντι φυσικων μεσων :beach: )
Ο κώδικας δεοντολογίας λέει να μην παίρνω ποτέ καλώδια ηχειων που κοστίζουν περισσότερο από μια μερίδα κοκορέτσι :p:D
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Ας ασχοληθούμε και με άλλο θέμα λιγότερο αμφιλεγόμενο, όπως τα δημοφιλή ηλεκτρικά οχήματα....





 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top